Darčeky a akcie

Nový rad Eisenberg START s darčekom a dopravou zadarmo
Spoznajte antioxidačné novinky z radu START od značky Eisenberg! Teraz s darčekom v podobe gymsacku k nákupu tejto kolekcie nad 45 € a ako bonus za poštovné neplatíte.
Kozmetická taštička Eisenberg zadarmo
K nákupu luxusnej slnečnej starostlivosti Eisenberg nad 50 € získate štýlovú taštičku.

EISENBERG

Francúzska značka luxusnej kozmetiky a parfémov Eisenberg predstavuje spojenie krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nesie meno svojho zakladateľa Josého Eisenberga, ktorý svojím tvorivým zaujatím a nekompromisným prístupom vdýchol značke život, vášeň a skutočný zmysel.

José Eisenberg začal pracovať v módnom priemysle už vo svojich 21 rokoch, neskôr však dlhodobo pôsobil aj v oblasti IT. Keď v roku 2000 založil vlastnú beauty značku, postavil tak základ svetu, ktorý obe jeho veľké vášne – umenie a špičkové hi-tech technológie – unikátnym spôsobom spája.

Všetky prípravky starostlivosti o pleť a pokožku značky Eisenberg obsahujú účinné prírodné zložky, luxusné suroviny ako diamantový prach alebo rýdze zlato a v neposlednom rade patentovaný Trio-Molecular komplex. Ten je výsledkom 15-ročného výskumu a predstavuje veľmi efektívnu zbraň pri prevencii a korekcii prejavov starnutia pleti.

Parfémy Eisenberg sú tak odrazom snov samotného tvorcu. Tvoria luxusnú zbierku vôní, ktorá je drahocenná rovnako ako emócie, ktoré vo vás prebudí.

celý text skryť text

Máte vybrané

  • Eisenberg
  • Telo
  • Strie a celulitída
  • Starostlivosť o telo