Eisenberg J’OSEdarčeková sada II. pre ženy

Eisenberg J’OSE darčeková sada II. pre ženy
Eisenberg J’OSE darčeková sada II. pre ženy
darčeková sada II. pre ženy

Kód: EIS00729 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

J’OSE parfumovaná voda 100 ml + J’OSE parfumovaná voda 30 ml

Darček pre vás
Produkty vybraných značiek vám teraz doručíme s poštovným zadarmo.
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Zloženie

Druh vône
aromatická, korenistá
Typ sady
darčeková sada

O značke Eisenberg

Francúzska značka luxusnej kozmetiky a parfémov Eisenberg predstavuje spojenie krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nesie meno svojho zakladateľa Josého Eisenberga, ktorý svojím tvorivým zaujatím a nekompromisným prístupom vdýchol značke život, vášeň a skutočný zmysel.

José Eisenberg začal pracovať v módnom priemysle už vo svojich 21 rokoch, neskôr však dlhodobo pôsobil aj v oblasti IT. Keď v roku 2000 založil vlastnú beauty značku, postavil tak základ svetu, ktorý obe jeho veľké vášne – umenie a špičkové hi-tech technológie – unikátnym spôsobom spája.

Všetky prípravky starostlivosti o pleť a pokožku značky Eisenberg obsahujú účinné prírodné zložky, luxusné suroviny ako diamantový prach alebo rýdze zlato a v neposlednom rade patentovaný Trio-Molecular komplex. Ten je výsledkom 15-ročného výskumu a predstavuje veľmi efektívnu zbraň pri prevencii a korekcii prejavov starnutia pleti.

Parfémy Eisenberg sú tak odrazom snov samotného tvorcu. Tvoria luxusnú zbierku vôní, ktorá je drahocenná rovnako ako emócie, ktoré vo vás prebudí.

Recenzie Eisenberg J’OSE