Eisenberg Secret I Rose Talismanparfumovaná voda pre ženy

Eisenberg Secret I Rose Talisman parfumovaná voda pre ženy
Eisenberg Secret I Rose Talisman parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
100 ml
149,00

Kód: EIS0163 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 25. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 25. 9. 2020

Popis parfému Eisenberg Secret I Rose Talisman
Zloženie

Vášnivé vyznanie lásky, v ktorom vás magická, tajomná ruža vezme na cestu vedúcu k objaveniu zmyselného mýtu. Dámska parfumovaná voda Eisenberg Secret I Rose Talisman je pozvaním do nádherného orientálneho príbehu, ktorý vás zavedie do zvlnených dún Sahary.

  • kvetinovo-orientálna vôňa s ružovými akordmi
  • pre ženy, ktoré túžia objaviť zmyselné mýty Východu
  • okúzľujúca vôňa na deň a večer

Zloženie vône
Okvetné plátky ruže, symbolu lásky a krásy, podľa legendy zaujmú a okúzlia každého, kto k nim privonia. Všetky aspekty ruže oslavuje práve vôňa Eisenberg Secret I Rose Talisman, bohatá a honosná vôňa hodná arabských nocí. S jasnou podstatou v hlave vône s tónmi čiernych ríbezlí a malín, okorenených kúskami šafranu, sa odtrháva od zákonov Západu a povznáša všetky zmysly. V srdci kompozície rozkvitá nielen ruža, ale aj jazmín a kosatec, v sprievode cédrového dreva a pačuli. Kráľovnú kvetín potom nechajú vzplanúť vášňou akordy palisandrového či santalového dreva doplnené v základe o tonka bôby, vanilku a jantár, a zvečnia tak podpis zmyselného mýtu.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
čierne ríbezle, malina, šafrán
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kosatec, cédrové drevo, ruža, jazmín, pačuli
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, fazule tonka, ambra, palisandrové ružové drevo, vanilka
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Eisenberg

Francúzska značka luxusnej kozmetiky a parfémov Eisenberg predstavuje spojenie krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nesie meno svojho zakladateľa Josého Eisenberga, ktorý svojím tvorivým zaujatím a nekompromisným prístupom vdýchol značke život, vášeň a skutočný zmysel.

José Eisenberg začal pracovať v módnom priemysle už vo svojich 21 rokoch, neskôr však dlhodobo pôsobil aj v oblasti IT. Keď v roku 2000 založil vlastnú beauty značku, postavil tak základ svetu, ktorý obe jeho veľké vášne – umenie a špičkové hi-tech technológie – unikátnym spôsobom spája.

Všetky prípravky starostlivosti o pleť a pokožku značky Eisenberg obsahujú účinné prírodné zložky, luxusné suroviny ako diamantový prach alebo rýdze zlato a v neposlednom rade patentovaný Trio-Molecular komplex. Ten je výsledkom 15-ročného výskumu a predstavuje veľmi efektívnu zbraň pri prevencii a korekcii prejavov starnutia pleti.

Parfémy Eisenberg sú tak odrazom snov samotného tvorcu. Tvoria luxusnú zbierku vôní, ktorá je drahocenná rovnako ako emócie, ktoré vo vás prebudí.

Recenzie Eisenberg Secret I Rose Talisman