Eisenberg Secret IV Rituel d'Orientparfumovaná voda pre ženy

Eisenberg Secret IV Rituel d'Orient parfumovaná voda pre ženy
Eisenberg Secret IV Rituel d'Orient parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
100 ml
149,00

Kód: EIS0196 | 4 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 3. 7. 2020

Popis parfému Eisenberg Secret IV Rituel d'Orient
Zloženie

Legendárne agarové drevo, ktoré prebudí všetky vaše zmysly, ukrýva v sebe dámska parfumovaná voda Eisenberg Secret IV Rituel d’Orient. Táto jedinečná vôňa čerpá inšpiráciu z honosnosti Orientu, a vyjadruje tak túžbu byť odlišná a dokonale ženská.

  • kontrastná orientálna vôňa s tónmi mýtického oudu
  • pre všetky ženy, ktoré rady vybočujú z davu
  • zapôsobí na zmysly počas dňa aj pri večerných udalostiach

Zloženie vône
Kompozícia vône Eisenberg Secret IV Rituel d'Orient velebí vzácne a jedinečné agarové drevo, a oslavuje tak tradíciu predkov, pre ktorých bol parfum skutočným umením. Rozohráva hru jemných kontrastov, v ktorých sa bohatosť drevitých tónov spája s ľahkosťou sviežeho a žiarivého bergamotu a s citrónom. Srdce, v ktorom je oud prepletený kvetinovou arabeskou s akordmi ruže a jazmínu, postupne odhaľuje tajomstvo základu a vynáša na svetlo zmyselnú vanilku doplnenú aj o pačuli, guajakové drevo, jantár a pižmo.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, jazmín, agar
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, ambra, vanilka, guajakové drevo, pačuli
Druh vône
orientálna

O značke Eisenberg

Francúzska značka luxusnej kozmetiky a parfémov Eisenberg predstavuje spojenie krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nesie meno svojho zakladateľa Josého Eisenberga, ktorý svojím tvorivým zaujatím a nekompromisným prístupom vdýchol značke život, vášeň a skutočný zmysel.

José Eisenberg začal pracovať v módnom priemysle už vo svojich 21 rokoch, neskôr však dlhodobo pôsobil aj v oblasti IT. Keď v roku 2000 založil vlastnú beauty značku, postavil tak základ svetu, ktorý obe jeho veľké vášne – umenie a špičkové hi-tech technológie – unikátnym spôsobom spája.

Všetky prípravky starostlivosti o pleť a pokožku značky Eisenberg obsahujú účinné prírodné zložky, luxusné suroviny ako diamantový prach alebo rýdze zlato a v neposlednom rade patentovaný Trio-Molecular komplex. Ten je výsledkom 15-ročného výskumu a predstavuje veľmi efektívnu zbraň pri prevencii a korekcii prejavov starnutia pleti.

Parfémy Eisenberg sú tak odrazom snov samotného tvorcu. Tvoria luxusnú zbierku vôní, ktorá je drahocenná rovnako ako emócie, ktoré vo vás prebudí.

Recenzie Eisenberg Secret IV Rituel d'Orient