Eisenberg Secret V Ambre d'Orientparfumovaná voda pre ženy

Eisenberg Secret V Ambre d'Orient parfumovaná voda pre ženy
Eisenberg Secret V Ambre d'Orient parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
100 ml
149,00

Kód: EIS0211 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Eisenberg Secret V Ambre d'Orient
Zloženie

Parfumovaná voda pre ženy Eisenberg Secret V Ambre d'Orient je stelesnením elixíru opradeného tajomstvom. Za svojím krehkým zovňajškom ukrýva fascinujúcu silu zvádzania. Jej jedinečná, vrelá a veľkorysá kompozícia volajúca po zmyselnosti sa pohrá so všetkými vašimi zmyslami.

  • zvodná orientálna vôňa s tónmi jantáru
  • pre ženy, ktoré rady odhaľujú tajomstvo
  • ideálna voľba na večerné nosenie a slávnostné príležitosti

Zloženie vône
Nehynúci jantár, doplnený o bergamot, ružové korenie, jazmín a ružu, v hlave vône Eisenberg Secret V Ambre d’Orient iskrí s úlomkami škorice a obklopuje diskrétne kvetinové srdce svojím hlbokým, zmyselným objatím. V srdci okrem nagarmonthy a pačuli nechýbajú ani tóny cédrového dreva či vetiveru. Vo svojom základe, sublimovanom mäkkými tónmi myrhy, vás vôňa zláka na otvorenie dverí vedúcich k tisíc a jednému tajomstvu.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
škorica, ruža, ružové korenie, jazmín, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vetiver, cédrové drevo, nagarmotha, pačuli
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, fazule tonka, myrha, ambra, vanilka, benzoin, kadidlo
Druh vône
orientálna

O značke Eisenberg

Francúzska značka luxusnej kozmetiky a parfémov Eisenberg predstavuje spojenie krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nesie meno svojho zakladateľa Josého Eisenberga, ktorý svojím tvorivým zaujatím a nekompromisným prístupom vdýchol značke život, vášeň a skutočný zmysel.

José Eisenberg začal pracovať v módnom priemysle už vo svojich 21 rokoch, neskôr však dlhodobo pôsobil aj v oblasti IT. Keď v roku 2000 založil vlastnú beauty značku, postavil tak základ svetu, ktorý obe jeho veľké vášne – umenie a špičkové hi-tech technológie – unikátnym spôsobom spája.

Všetky prípravky starostlivosti o pleť a pokožku značky Eisenberg obsahujú účinné prírodné zložky, luxusné suroviny ako diamantový prach alebo rýdze zlato a v neposlednom rade patentovaný Trio-Molecular komplex. Ten je výsledkom 15-ročného výskumu a predstavuje veľmi efektívnu zbraň pri prevencii a korekcii prejavov starnutia pleti.

Parfémy Eisenberg sú tak odrazom snov samotného tvorcu. Tvoria luxusnú zbierku vôní, ktorá je drahocenná rovnako ako emócie, ktoré vo vás prebudí.

Recenzie Eisenberg Secret V Ambre d'Orient