Eisenberg Secret VI Cuir d'Orientparfumovaná voda pre ženy

Eisenberg Secret VI Cuir d'Orient parfumovaná voda pre ženy
Eisenberg Secret VI Cuir d'Orient parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
100 ml
149,00

Kód: EIS0223 | Na sklade
1
Darček pre vás
Produkty vybraných značiek vám teraz doručíme s poštovným zadarmo.
Kuriérom GLS
štvrtok 20. 2. 2020
Osobný odber
štvrtok 20. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Eisenberg Secret VI Cuir d'Orient
Zloženie

Jemné, zvodné pozvanie, ako od všetkého uniknúť. Parfumovaná voda pre ženy Eisenberg Secret VI Cuir d’Orient ukrýva vo svojom srdci kožu, ktorá je skutočnou poctou prvým výrobcom rukavíc a parfémov.

  • vznešená orientálno-kožená vôňa
  • pre ženy, ktoré túžia podčiarknuť svoju zmyselnosť
  • vyniká tak počas dňa, ako aj večer

Zloženie vône
Mierne znepokojujúca koža, skrotená v úvode vône Eisenberg Secret VI Cuir d’Orient ženskou a rafinovanou malinou, ale aj tónmi čiernych ríbezlí, korenia a šafranu, odhaľuje svoju zmyselnú povahu v obklopení kvetinovo-púdrového srdca. V ňom sa okrem fialky, ruže a jazmínu ukrýva tiež kadidlo, ktoré svojimi nenápadnými tónmi zahaľuje túto dokonale vyváženú orientálnu vôňu. V základe kompozície sa môžete tešiť nielen na palisandrové či santalové drevo, ale aj na akordy jantáru, cistu, praliniek a pižma.

Zloženie

Hlava
čierne ríbezle, malina, šafrán, korenie
Srdce
ruža, fialka, koža, jazmín, kadidlo
Základ
santalové drevo, pižmo, cist, ambra, palisandrové ružové drevo, pralinka
Druh vône
kožená, orientálna

O značke Eisenberg

Francúzska značka luxusnej kozmetiky a parfémov Eisenberg predstavuje spojenie krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nesie meno svojho zakladateľa Josého Eisenberga, ktorý svojím tvorivým zaujatím a nekompromisným prístupom vdýchol značke život, vášeň a skutočný zmysel.

José Eisenberg začal pracovať v módnom priemysle už vo svojich 21 rokoch, neskôr však dlhodobo pôsobil aj v oblasti IT. Keď v roku 2000 založil vlastnú beauty značku, postavil tak základ svetu, ktorý obe jeho veľké vášne – umenie a špičkové hi-tech technológie – unikátnym spôsobom spája.

Všetky prípravky starostlivosti o pleť a pokožku značky Eisenberg obsahujú účinné prírodné zložky, luxusné suroviny ako diamantový prach alebo rýdze zlato a v neposlednom rade patentovaný Trio-Molecular komplex. Ten je výsledkom 15-ročného výskumu a predstavuje veľmi efektívnu zbraň pri prevencii a korekcii prejavov starnutia pleti.

Parfémy Eisenberg sú tak odrazom snov samotného tvorcu. Tvoria luxusnú zbierku vôní, ktorá je drahocenná rovnako ako emócie, ktoré vo vás prebudí.

Recenzie Eisenberg Secret VI Cuir d'Orient