ElancylAnti-Cellulite kozmetická sada II.

 • Elancyl Anti-Cellulite kozmetická sada II.
 • Elancyl Anti-Cellulite kozmetická sada II. 1
 • Elancyl Anti-Cellulite kozmetická sada II. 2
 • Elancyl Anti-Cellulite kozmetická sada II. 3
 • Elancyl Anti-Cellulite kozmetická sada II. 4
 • Elancyl Anti-Cellulite kozmetická sada II. 5
   viac

  Varianty Elancyl Anti-Cellulite

  • Elancyl Anti-Cellulite kozmetická sada II. kozmetická sada II. 

   Tento tovar je momentálne nedostupný.

   Kód: ELC1198

   Sada obsahuje: Elancyl zeštíhlující masážní sprchový gel + masážní hlavice


  Hore

  O značke Elancyl

  Hodnotenie

  Jednoduchosť aplikácie

  Kozmetická kvalita

  Spokojnosť s výsledkom

  Vlastnosti

  pokožka

  pre všetky typy pokožky

  Elancyl sa stará o ženskú krásu vo všetkých obdobiach života počas akejkoľvek časti roka, už od roku 1971. Výskum, ktorý je pre značku zásadný, vyhľadáva nové potencionálne zaujímavé účinné látky, ktoré riešia pevnosť pokožky, tonizáciu, energiu, sviežosť, regeneráciu a ďalšie.

  Jedným z veľkých medzníkov starostlivosti o telo bol rok 1978, kedy bol prvýkrát použitý kofeín v boji proti celulitíde, a to práve v prípravkoch značky Elancyl. Kofeín je aj v súčasnosti najvyužívanejšou látkou, ktorú kozmetický priemysel začleňuje do anticelulitídnych produktov. Laboratóriá Elancyl sú už viac ako 40 rokov odborníkom na zoštíhlenie.

  Ďalším úplne prevratným prístupom bolo zameranie pozornosti k tzv. chronobiológii. Využitie účinných prírodných látok v súlade s biorytmami. To znamená vedieť, kedy použiť prípravok, aby podporil alebo podľa potreby oslabil fungujúce metabolické procesy. Vďaka schopnosti zasiahnuť do ukladania a spaľovania tukov sú zoštíhľujúce produkty také efektívne.

  Krása nie je konštantná, ženy vždy túžia po lepšom vzhľade a v priebehu života dochádza k mnohým zmenám. Dospievanie, tehotenstvo, strata hmotnosti alebo jej prírastok, to sú momenty, keď sa môžete zveriť do „náruče“ starostlivosti Elancyl, a výsledkom bude vaša krajšia a pevnejšia pokožka.

  Základným zameraním produktov je spevnenie pokožky tela, zoštíhlenie, prevencia a riešenie strií. Obdobie tehotenstva prináša veľa zmien a medzi nimi aj veľkú záťaž na napínajúcu sa kožu v oblastiach bruška, bokov a pŕs. Následkom toho je integrita kože narušená a na povrchu sa objavujú strie. Efektívna a cielená starostlivosť spevňuje a dodáva koži potrebnú pružnosť, aby k narušeniu nedošlo.

  Ústrednou farbou značky je zelená, vyjadrujúca krásu a sviežosť spájajúcu sa s prírodou. Príjemné textúry, prírodné extrakty a vysoká účinnosť robia z používania prípravkov Elancyl skutočný zážitok a prinášajú výsledky, ktoré sú veľmi pozitívne.  

  Hore

  Hodnotenie Elancyl Anti-Cellulite

  Čo si o Elancyl Anti-Cellulite myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie