Elancyl Slim Design

remodelačný zoštíhľujúci krém pre spevnenie pokožky

Elancyl Slim Design remodelačný zoštíhľujúci krém pre spevnenie pokožky
Elancyl Slim Design remodelačný zoštíhľujúci krém pre spevnenie pokožky
Elancyl Slim Design remodelačný zoštíhľujúci krém pre spevnenie pokožky
Novinka
150 ml
21,90

Kód: ELC01475 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
Elancyl Slim Design
150 ml | 21,90

Popis kozmetiky Elancyl Slim Design

Prípravok Elancyl Slim Design pomáha na ceste k dosiahnutiu štíhlejšej postavy.

Vlastnosti:

  • spevňuje pokožku
  • znižuje tukové tkanivo
  • zoštíhľuje, tvaruje a modeluje pás, zadok a stehná

Použitie:
Nanášajte primerané množstvo gélu každý deň na miesta, ktoré chcete tvarovať (stehná, boky, brucho, ruky). Jemne vmasírujte.

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Elancyl

Kozmetika Elancyl sa stará o ženskú krásu vo všetkých obdobiach života už od roku 1971. Výskum, ktorý je pre značku zásadný, vyhľadáva nové potencionálne zaujímavé účinné látky, ktoré riešia pevnosť pokožky, tonizáciu, energiu, sviežosť, regeneráciu a ďalšie.

Jedným z veľkých medzníkov starostlivosti o telo bol rok 1978, kedy bol prvýkrát použitý kofeín v boji proti celulitíde a to práve v prípravkoch značky Elancyl. Ďalším úplne prevratným prístupom bolo zameranie pozornosti k tzv. chronobiológii, ktorá sa zaoberá využitím účinných prírodných látok v súlade s biorytmami. To znamená vedieť, kedy použiť prípravok, aby podporil alebo podľa potreby oslabil fungujúce metabolické procesy.

Základným zameraním produktov je spevnenie pokožky tela, zoštíhlenie, prevencia a riešenie strií. Krása nie je konštantná, ženy vždy túžia po lepšom vzhľade a v priebehu života dochádza k mnohým zmenám. Dospievanie, tehotenstvo, strata hmotnosti alebo jej prírastok, to sú momenty, kedy sa môžete zveriť do „náruče“ starostlivosti Elancyl, a výsledkom bude vaša krajšia a pevnejšia pokožka.