Elizabeth Arden Visible Difference Gentle Hydrating Night Creamnočný hydratačný krém pre suchú pleť

Elizabeth Arden Visible Difference Gentle Hydrating Night Cream nočný hydratačný krém pre suchú pleť
Elizabeth Arden Visible Difference Gentle Hydrating Night Cream nočný hydratačný krém pre suchú pleť
50 ml
42,50

Kód: ELA0380 | Na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

1
Kuriérom GLS
streda 3. 6. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 2. 6. 2020

Popis produktu Elizabeth Arden Visible Difference Gentle Hydrating Night Cream
Vlastnosti

Využite noci, keď sa podľa vedcov pleť prirodzene obnovuje, a poskytnite svojej suchej pleti potrebnú dávku hydratácie. Ľahký krém Elizabeth Arden Visible Difference Gentle Hydrating Night Cream vašu pleť viditeľne zregeneruje, zanechá ju o poznanie pevnejšiu a zvýši jej celkovú odolnosť.

Obsahuje napríklad výťažky z levandule či zemolezu s príjemnou, upokojujúcou vôňou a tiež osvedčené účinné látky, ktoré pleť počas vášho spánku intenzívne zásobujú vlhkosťou.

Vlastnosti:

  • počas noci navracia suchej pleti potrebnú vlhkosť
  • pomáha pleť viditeľne regenerovať
  • spevňuje pleť a posilňuje jej celkovú odolnosť
  • upokojujúca vôňa levandule a zemolezu
  • príjemne ľahká konzistencia

Ako aplikovať:
Nanášajte každý večer na vyčistenú, tonizovanú tvár a krk.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
suchá
Účinok
výživa
Kedy používať
na noc

O značke Elizabeth Arden

Parfémy Elizabeth Arden | Kozmetika Elizabeth Arden – právo na krásu. Americkú značku parfémov a kozmetiky Elizabeth Arden založila už roku 1910 kanadsko-americká podnikateľka Florence Nightingale Graham a dala jej meno, ktoré sama používala v obchode.
Elizabeth Arden, podnikateľka, poradkyňa v oblasti krásy a bojovníčka za ženské práva, je dodnes inšpiráciou pre ženy na celom svete. Žiarivú históriu svojej značky začala založením svojho prvého salónu na Piatej Avenue v New Yorku v čase, keď ženy nielen veľmi zriedkavo podnikali, ale obvyklé nebolo ani používanie make-upu. Počas druhej svetovej vojny vyvíjala kozmetiku pre ženy slúžiace v armáde a v roku 1946 sa stala jednou z prvých žien, ktoré sa objavili na obálke magazínu Time.
Elizabeth Arden patrila medzi prvých, ktorí uplatňovali vedecké inovácie v kozmetickom priemysle, a celosvetovo slávnou sa stala aj vďaka svojmu holistickému prístupu ku kráse. Už v 20. rokoch apelovala na ženy, aby hydratovali svoju pleť, vyhýbali sa pobytu na priamom slnku a každý deň cvičili jogu. Elizabeth, ktorá sa dožila viac ako 80 rokov a zomrela v New Yorku v roku 1966, bola skrátka skutočne výnimočnou ženou a mnoho zo svojich unikátnych kvalít odovzdala svojej celosvetovo uznávanej značke.
Elizabeth Arden bola presvedčená, že krása nespočíva v nánosoch make-upu, ale v inteligentným spojení vedy a prírody. Kozmetické produkty značky sa preto usilujú o to, aby pleti prospievali, nie ju maskovali. Značka Elizabeth Arden tiež priniesla do kozmetického priemyslu celý rad zásadných inovácií, medzi ktoré patrí napríklad dekoratívna kozmetika pre oči alebo kozmetické produkty v cestovnom balení.
Produkty pre starostlivosť o pleť a telo, široká škála dekoratívnej kozmetiky i vône značky Elizabeth Arden v sebe dodnes nesú neúnavného, inovatívneho ducha zakladateľky značky, oddanej usilovaniu o tú najvyššiu kvalitu. Nie náhodou sa medzi slávnymi menami spolupracujúcimi so značkou objavili napríklad Jacqueline Kennedy, Marilyn Monroe alebo Marlene Dietrich.
Medzi najznámejšie produkty Elizabeth Arden patria napríklad Eight Hour Cream, ktorý chráni a lieči suchú, popraskanú a podráždenú pleť, alebo parfém 5th Avenue pre ženy, ktoré sa vyznačujú vycibreným štýlom, inteligenciou, eleganciou a úspešnosťou.
Značka Elizabeth Arden robí každý deň ženy na celom svete krajšie a sebavedomejšie so svojou širokou škálou kozmetických produktov, ktoré garantujú nielen tú najvyššiu kvalitu, ale aj jedinečného ducha. 
„Každá žena má právo byť krásna.“ (Elizabeth Arden)  

Recenzie Elizabeth Arden Visible Difference Gentle Hydrating Night Cream