Elmex Caries Protection Kids zubná pasta pre deti

Elmex Caries Protection Kids zubná pasta pre deti
Elmex Caries Protection Kids zubná pasta pre deti
7,90
7,90 / 1 ks, vr. DPH
3 x 50 ml
Kód: ELM01992 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 17. 5. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 17. 5. 2021

Popis Elmex Caries Protection Kids

Mliečne zuby si vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Zubná pasta pre deti Elmex Caries Protection Kids bola vyvinutá v spolupráci s odborníkmi presne pre ich potreby. Systém trojitej ochrany a špeciálne uspôsobené množstvo amínfluoridu sa postará o čisté a zdravé zúbky chránené pred zubným kazom. Vďaka tejto zubnej paste sa vaše deti už nebudú musieť obávať návštevy zubára.

Vlastnosti:

  • zvyšuje odolnosť mliečnych zubov proti zubnému kazu
  • napomáha remineralizácii zubnej skloviny
  • vytvára na zuboch ochrannú vrstvu
  • jemne čistí a osviežuje dych
  • pre deti od 1 do 6 rokov

Zloženie:

  • amínfluorid – chráni zuby pred zubným kazom
  • fluorid vápenatý – chráni zubnú sklovinu

Ako používať:
Malé množstvo pasty naneste na vhodnú zubnú kefku. Čistite zuby 2 minúty a potom vypľujte. Ústa si dôkladne vypláchnite teplou vodou. Menšie deti si nenechávajte čistiť zuby bez dozoru.

O značke Elmex

Elmex, značka produktov pre starostlivosť o chrup, ktorú už od roku 1962 vyrába švajčiarsky producent prostriedkov pre ústnu hygienu GABA International AG, je rokmi prevereným pomocníkom v úsilí o zdravie celej ústnej dutiny.
Zubná pasta Elmex bola prvá, ktorá obsahovala amínfluorid (AMF) remineralizujúci zubnú sklovinu a zvyšujúci jej odolnosť proti pôsobeniu kyselín. Aj dnes sú vysokokvalitné výrobky značky Elmex s vedecky preukázanými účinkami vyvíjané v spolupráci s odborníkmi na starostlivosť o chrup a podložené špičkovými znalosťami v odbore orálnej a dentálnej hygieny.
Jednotlivé produkty značky Elmex sa vzájomne dopĺňajú, a ponúkajú tak komplexné riešenie problémov s ústnou dutinou a ich predchádzanie. Ústne vody a spreje, zubné kefky, nite a pasty tejto značky zaisťujú pri správnom dlhodobom užívaní dokonalú čistotu a zdravie zubov a celej ústnej dutiny.
Produkty značky Elmex celkovo prispievajú k tomu, aby sme sa mohli pýšiť krásnym úsmevom od detstva až do vysokého veku. Značku Elmex volia tí, ktorí pre starostlivosť o svoj chrup a ústnu dutinu vyžadujú preverenú kvalitu.  

Recenzie Elmex Caries Protection Kids