Prejsť na hlavný obsah
Elmex Opti-namel Seal & Strengthen ústna voda proti zubnému povlaku
Elmex Opti-namel Seal & Strengthen ústna voda proti zubnému povlaku

Pokiaľ ide o každodennú ústnu hygienu, nevyplatí sa nič riskovať. Kvalitu, preukázané účinky a komplexnú starostlivosť o zuby prináša švajčiarska značka Elmex. Jej produkty vznikajú v úzkej spolupráci so zubnými odborníkmi a ponúkajú nielen riešenia problémov, ale aj ich prevenciu. Kto volí Elmex, siaha po istote, že robí pre obmedzenie zubného kazu, citlivosti zubov a straty zubnej skloviny to najlepšie.

Značka Elmex sa stará o zdravie zubov a ústnej dutiny už od roku 1963. Od počiatku sa tím Elmex spoliehal na rozsiahle vedecké výskumy a pri vývoji produktov využíval poznatky z najnovších štúdií. S týmto prístupom mohol ako prvý vyvinúť zubnú pastu s obsahom amínfluoridu, ktorý remineralizuje zubnú sklovinu, a tak zvyšuje jej odolnosť voči kyselinám. Táto pasta Elmex spôsobila, že sa jej výrobca stal priekopníkom vo svojom odbore. A vysoký štandard v oblasti dentálnej hygieny si drží dodnes.

Vďaka konceptu komplexnej starostlivosti o všetky typy zubov si medzi produktmi Elmex každý nájde presne to, čo potrebuje. Zubná pasta Elmex či ústna voda Elmex z oranžového radu chráni zuby so sklonom ku kazivosti, zubná pasta Elmex či kefky Elmex zo zeleného sú ideálne pre citlivé zuby a fialový rad účinne chráni zubnú sklovinu. Pre zdravý chrup detí vyskúšajte produkty Elmex pre deti. Na pravidelné čistenie detských zúbkov sa skvele hodí pasta pre deti Elmex a zubná kefka Elmex Junior. A ak vás trápia ustupujúce ďasná, pomôže Elmex gél na obnažené zubné krčky.

ElmexOpti-namel Seal & Strengthen ústna voda proti zubnému povlaku

4×
400 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: ELM01954