Elmex Kids 3-6 Yearssada zubnej starostlivosti (pre deti)

Elmex Kids 3-6 Years sada zubnej starostlivosti (pre deti)
Elmex Kids 3-6 Years sada zubnej starostlivosti (pre deti)
sada zubnej starostlivosti (pre deti)
6,90

Kód: ELM01941 | Na sklade

zubná pasta pre deti 50 ml + zubná kefka pre deti + pohár na zubnú kefku

1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 12. 8. 2020
Osobný odber
už dnes

Vlastnosti

Typ sady
darčeková sada

O značke Elmex

p>Elmex, značka produktov pre starostlivosť o chrup, ktorú už od roku 1962 vyrába švajčiarsky producent prostriedkov pre ústnu hygienu GABA International AG, je rokmi prevereným pomocníkom v úsilí o zdravie celej ústnej dutiny.
Zubná pasta Elmex bola prvá, ktorá obsahovala amínfluorid (AMF) remineralizujúci zubnú sklovinu a zvyšujúci jej odolnosť proti pôsobeniu kyselín. Aj dnes sú vysokokvalitné výrobky značky Elmex s vedecky preukázanými účinkami vyvíjané v spolupráci s odborníkmi na starostlivosť o chrup a podložené špičkovými znalosťami v odbore orálnej a dentálnej hygieny.
Jednotlivé produkty značky Elmex sa vzájomne dopĺňajú, a ponúkajú tak komplexné riešenie problémov s ústnou dutinou a ich predchádzanie. Ústne vody a spreje, zubné kefky, nite a pasty tejto značky zaisťujú pri správnom dlhodobom užívaní dokonalú čistotu a zdravie zubov a celej ústnej dutiny.
Produkty značky Elmex celkovo prispievajú k tomu, aby sme sa mohli pýšiť krásnym úsmevom od detstva až do vysokého veku. Značku Elmex volia tí, ktorí pre starostlivosť o svoj chrup a ústnu dutinu vyžadujú preverenú kvalitu.  

Recenzie Elmex Kids 3-6 Years