Elmex ProAction

vibračná zubná kefka na baterky stredná tvrdosť

Elmex ProAction vibračná zubná kefka na baterky stredná tvrdosť
Elmex ProAction vibračná zubná kefka na baterky stredná tvrdosť
vibračná zubná kefka na baterky stredná tvrdosť

Kód: ELM0291 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Elmex ProAction
vibračná zubná kefka na baterky stredná tvrdosť

Popis produktu Elmex ProAction

Oscilačná kefka Elmex ProAction je vhodná na boj so zubným povlakom a nežiaducim zafarbením povrchu zubov.

Vlastnosti:

  • čistí zub po zube
  • leští zubnú sklovinu
  • odstraňuje zubný povlak

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

Vlastnosti

Typ napájania
batériový

O značke Elmex

Elmex, značka produktov pre starostlivosť o chrup, ktorú už od roku 1962 vyrába švajčiarsky producent prostriedkov pre ústnu hygienu GABA International AG, je rokmi prevereným pomocníkom v úsilí o zdravie celej ústnej dutiny.
Zubná pasta Elmex bola prvá, ktorá obsahovala amínfluorid (AMF) remineralizujúci zubnú sklovinu a zvyšujúci jej odolnosť proti pôsobeniu kyselín. Aj dnes sú vysokokvalitné výrobky značky Elmex s vedecky preukázanými účinkami vyvíjané v spolupráci s odborníkmi na starostlivosť o chrup a podložené špičkovými znalosťami v odbore orálnej a dentálnej hygieny.
Jednotlivé produkty značky Elmex sa vzájomne dopĺňajú, a ponúkajú tak komplexné riešenie problémov s ústnou dutinou a ich predchádzanie. Ústne vody a spreje, zubné kefky, nite a pasty tejto značky zaisťujú pri správnom dlhodobom užívaní dokonalú čistotu a zdravie zubov a celej ústnej dutiny.
Produkty značky Elmex celkovo prispievajú k tomu, aby sme sa mohli pýšiť krásnym úsmevom od detstva až do vysokého veku. Značku Elmex volia tí, ktorí pre starostlivosť o svoj chrup a ústnu dutinu vyžadujú preverenú kvalitu.