Embryolisse Artist Secretrozjasňovač na očné okolie

2×
Embryolisse Artist Secret rozjasňovač na očné okolie
Embryolisse Artist Secret rozjasňovač na očné okolie
4,5 g
18,90

Kód: EMB1023 | Na sklade
1
Večerné doručenie
piatok 3. 4. 2020

Popis produktu Embryolisse Artist Secret
Vlastnosti

Rozjasňovač Embryolisse Artist Secret dodá vašej tvári zdravý vzhľad plný vitality.

Vlastnosti:

  • rozjasňuje a zvýrazňuje oči
  • zaisťuje pleti odpočinutý a uvoľnený vzhľad
  • podčiarkne prirodzený pôvab tváre

Vlastnosti

Konzistencia
balzám
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
rozjasnenie, revitalizácia
Aktívne látky
aloe vera
Efekt
rozjasňujúci

O značke Embryolisse

Francúzska kozmetika Embryolisse je určená pre všetky ženy, ktoré chcú zveriť svoju pokožku uznávanému odborníkovi na krásu. Značka Embryolisse má za sebou viac ako 60 rokov skúseností v oblasti dermo-kozmetiky a zákazníkom tak môže ponúknuť ucelený sortiment pre starostlivosť o pleť aj pokožku celého tela.
V ponuke Embryolisse tak nájdete napr. luxusné BB krémy, CC krémy, očné rozjasňovače, pleťové masky, prípravky na čistenie pleti, omladzujúce krémy, vyživujúce telové mlieka alebo účinné spevňujúce krémy. Zaujať vás tiež môže kvalitná dekoratívna kozmetika Embryolisse, ktorá je vhodná aj pre citlivú pleť.
Príbeh značky Embryolisse začal v roku 1950, kedy v parížskej nemocnici náhodne vytvoril jeden dermatológ legendárny „Lait-Creme“ koncentrát, ktorého sa následne predalo milióny po celom svete. Vďaka tomuto mimoriadnemu úspechu sa značka Embryolisse začala rozrastať o ďalšie účinné produkty pre každodennú starostlivosť o tvár aj celé telo. Francúzska kozmetika Embryolisse je tiež obľúbená u popredných svetových vizážistov, ktorí ju používajú ako svoje tajomstvo krásy.

Recenzie Embryolisse Artist Secret