Enrique Iglesias Adrenaline

deodorant s rozprašovačom pre mužov 75 ml

1×
Enrique Iglesias Adrenaline deodorant s rozprašovačom pre mužov 75 ml
75 ml
5,20

Kód: ENI0091 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 23. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 23. 5. 2019
Enrique Iglesias Adrenaline
75 ml | 5,20

Popis parfému Enrique Iglesias Adrenaline

Dezodorant s rozprašovačom pre mužov Enrique Iglesias Adrenaline je luxusným doplnkom k toaletnej vode z rovnakej série. Aplikuje sa na pokožku tela a zanecháva ju prevoňanú vôňou citrónu, fialky, mandarínky, čierneho korenia, jablka, šafránu, fazule tonka, cédru a kože.

Dezodorant s rozprašovačom Enrique Iglesias rozvíri okolo muža oblak sily a sebavedomia.

O značke Enrique Iglesias

Enrique Iglesias je slávny popový spevák španielskeho pôvodu, ktorý dokáže zaujať nielen svojou hudbou, ale tiež jedinečnou kolekciou svojich parfumov. Za svoju doterajšiu kariéru už Enrique Iglesias stihol získať celý rad významných ocenení ako sú ceny Grammy, American Music Awards a mnoho ďalších. Jeho tvorba bola odjakživa inšpirovaná španielskym temperamentom a romantikou. Rovnakú atmosféru sa Enrique Iglesias rozhodol preniesť aj do svojich exkluzívnych parfumov, ktorým tak nechýba vášeň, iskra ani šarm.
Svoj prvý parfum Enrique Iglesias predstavil v roku 2014 a po veľkom úspechu sa rozhodol v navrhovaní svojej kolekcie pokračovať. Parfumy Enrique Iglesias sa vyznačujú starostlivým výberom zdanlivo protikladných ingrediencií, ktoré spoločne vytvárajú veľmi unikátny celok. Originálne vône plné španielskeho temperamentu a sex-appealu zaujmú nielen fanúšikov Enrique Iglesiasa, ale aj každého, kto rád vyhľadáva výnimočné veci.

Hodnotenie Enrique Iglesias Adrenaline

Pridať novú recenziu

5.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem