Enrique Iglesias Adrenalinedeodorant s rozprašovačom pre mužov

1×
Enrique Iglesias Adrenaline deodorant s rozprašovačom pre mužov
Enrique Iglesias Adrenaline deodorant s rozprašovačom pre mužov
75 ml
5,20

Kód: ENI0091 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 28. 9. 2020

Popis parfému Enrique Iglesias Adrenaline
Zloženie

Dezodorant s rozprašovačom pre mužov Enrique Iglesias Adrenaline je luxusným doplnkom k toaletnej vode z rovnakej série. Aplikuje sa na pokožku tela a zanecháva ju prevoňanú vôňou citrónu, fialky, mandarínky, čierneho korenia, jablka, šafránu, fazule tonka, cédru a kože.

Dezodorant s rozprašovačom Enrique Iglesias rozvíri okolo muža oblak sily a sebavedomia.

Zloženie

Druh balenia
Deo s rozprašovačom

O značke Enrique Iglesias

p>Enrique Iglesias je slávny popový spevák španielskeho pôvodu, ktorý dokáže zaujať nielen svojou hudbou, ale tiež jedinečnou kolekciou svojich parfumov. Za svoju doterajšiu kariéru už Enrique Iglesias stihol získať celý rad významných ocenení ako sú ceny Grammy, American Music Awards a mnoho ďalších. Jeho tvorba bola odjakživa inšpirovaná španielskym temperamentom a romantikou. Rovnakú atmosféru sa Enrique Iglesias rozhodol preniesť aj do svojich exkluzívnych parfumov, ktorým tak nechýba vášeň, iskra ani šarm.
Svoj prvý parfum Enrique Iglesias predstavil v roku 2014 a po veľkom úspechu sa rozhodol v navrhovaní svojej kolekcie pokračovať. Parfumy Enrique Iglesias sa vyznačujú starostlivým výberom zdanlivo protikladných ingrediencií, ktoré spoločne vytvárajú veľmi unikátny celok. Originálne vône plné španielskeho temperamentu a sex-appealu zaujmú nielen fanúšikov Enrique Iglesiasa, ale aj každého, kto rád vyhľadáva výnimočné veci.

Recenzie Enrique Iglesias Adrenaline1