EP Line Cars darčeková sada (pre deti)

EP Line Cars darčeková sada (pre deti)
EP Line Cars darčeková sada (pre deti)

Kód: EPL04139 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

sprchový gél pre deti 70 ml + toaletná voda pre deti 30 ml

Popis parfému EP Line Cars
Zloženie

Obsah sady:

  • sprchový gél pre deti 70 ml
  • toaletná voda pre deti 30 ml

Vlastnosti:

  • na motívy známeho detského rozprávkového filmu
  • hravý dizajn zapadne do interiéru detskej izbičky
  • poteší každého chlapca

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Zloženie

Konzistencia
gél
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Druh vône
iné
Typ sady
darčeková sada

O značke EP Line

p>Kozmetika EP Line v sebe spája zábavu aj prvotriednu starostlivosť o telo. Produkty značky EP Line už na prvý pohľad veľmi ľahko spoznáte podľa veselých obalov s motívmi dôverne známych animovaných postavičiek, ako sú napr. Šmolkovia, Medvedík Pú, Barbie alebo Shrek.
Vďaka svojmu prírodnému šetrnému zloženiu je kozmetika EP Line vhodná pre najmenšie deti aj pre teenagerov. Súčasťou širokej ponuky značky EP Line sú prípravky pre citlivú detskú pokožku, vlasy aj detské zuby. Veľmi obľúbená je aj kolekcia detských toaletných vôd s jemnou arómou, ktoré ocenia najmä všetky malé parádnice. V bohatom sortimente si ale tiež prídu na svoje hraví dospelí, pre ktorých značka EP Line ponúka sprchové gély, peny na holenie, dezodoranty alebo toaletné vody.
Jemná prírodná kozmetika ukrytá vo veselých obaloch s obrázkami je skvelým nápadom ako spríjemniť deťom každodennú starostlivosť o telo a premeniť ju z tejto neobľúbenej rutiny na zábavnú hru plnú fantázie a rozprávok. Kozmetika EP Line je vyrobená v EÚ a jej produkty sú spoľahlivé a bezpečné. Kozmetika EP Line je zložená minimálne z 95% prírodných zložiek a neobsahuje parabény ani sulfáty. Všetky výrobky EP Line sú dermatologicky aj mikrobiologicky testované, certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy EU.

Recenzie EP Line Cars