Escentric Molecules Molecule 01toaletná voda náplň s rozprašovačom unisex

2×
Escentric Molecules Molecule 01 toaletná voda náplň s rozprašovačom unisex
Escentric Molecules Molecule 01 toaletná voda náplň s rozprašovačom unisex
30 ml

Kód: ECN0114 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Escentric Molecules Molecule 01
Zloženie

Ak ste zvedaví a otvorení experimentom, tak by vám toaletná voda Escentric Molecules Molecule 01 nemala uniknúť. Jej vonná kompozícia spoľahlivo poteší všetky milovníčky a milovníkov drevitých vôní, ktorí radi vidia ďalej než ostatní a skúšajú absolútne unikátne veci.

  • drevitá pižmová vôňa pre ženy aj mužov  
  • pre milovníkov originality a nových objavov
  • na celoročné nosenie cez deň i navečer

Zloženie vône
Mimoriadnosť parfumov značky Escentric Molecules je založená predovšetkým na tom, že vždy vznikajú vo dvojici, keď jedna z vôní je syntézou rôznych ingrediencií (tak, ako väčšina ľudí rozumie konceptu parfumérstva) a druhá je poctou jedinému tónu (aromatickej molekule), ktorý určuje charakter onej syntézy. V prípade Escentric Molecules Molecule 01 ide o zložku „Iso E Super“ s jemnou drevitou vôňou a unikátnymi vlastnosťami dodávajúcimi parfumom hĺbku a zamatový dojem.

Iso E Super® je názov ochrannej známky aromatickej chemickej látky. Escentric Molecules Molecule 01 pozostáva iba z tejto jedinej ingrediencie. Nositeľ Molecule 01 ucíti príjemné jemné, zamatovo drevité tóny a vôňa tejto unikátnej toaletnej vody mu prepožičia dojem príťažlivej žiary, neobvykle silne pôsobiacej na kohokoľvek v okolí. Sám návrhár parfumu Geza Schoen sa vyjadril, že účinok Escentric Molecules Molecule 01 je takmer až feromónický.

Príbeh vône
Nemecká značka niche parfumov Escentric Molecules bola založená v roku 2006. Geza Schoen sa rozhodol vstúpiť na trh s konceptom provokatívne reagujúcim na spôsob, akým sú v súčasnosti vytvárané a predávané parfumy. Jeho myšlienkou je demystifikácia celého procesu. Každý z parfumov značky Escentric Molecules je absolútne neobvyklý a provokatívny.

Zloženie

Zloženie
Iso E Super
Druh vône
drevitá

O značke Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules sa v roku 2006, keď boli prvýkrát uvedené na trh, stali zo dňa na deň absolútnym svetovým fenoménom. Ich úspech tkvie v úplne unikátnom zložení, ktoré je často postavené na sile jednej jedinej vonnej zložky. Práve tento minimalizmus robí vône Escentric Molecules úplne neobvyklými.

Escentric Molecules oslavuje parfumérstvo ako umenie chémie. Aroma molekula Iso E Super, ktorá je kľúčovou ingredienciou týchto niche parfémov, bola stvorená v laboratóriách už v roku 1973.

Parfumérskym svetom však bola zanedbávaná až dovtedy, kým ju prvýkrát úplne neizoloval berlínsky parfumér Geza Schoen. Vytvoril 2 vône – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – ktoré spája práve táto špeciálna vonná zložka.

Niche parfémy Escentric Molecules majú dlhotrvajúcu výdrž a sú ako stvorené pre každého, kto rád vyhľadáva extravagantné a originálne veci. Ich neobvyklá aróma vykúzli na každej pokožke neopakovateľný príbeh.

Recenzie Escentric Molecules Molecule 01