Estée Lauder Advanced Night Repairkozmetická sada II. pre ženy

Estée Lauder Advanced Night Repair kozmetická sada II. pre ženy
Estée Lauder Advanced Night Repair kozmetická sada II. pre ženy

Kód: EST10728 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Advanced Night Repair nočné protivráskové sérum 50 ml + Perfectly Clean čistiaca pena 2 v 1 30 ml + Revitalizing Supreme + multifunkčný protivráskový krém s výťažkom z moringy 15 ml + Advanced Night Repair regeneračný očný krém proti vráskam, opuchom a tmavým kruhom 5 ml

Vlastnosti

Typ pleti
vrásky a zrelá pleť
Účinok
hydratácia, čistenie, proti starnutiu, rozjasnenie, lifting, revitalizácia, regenerácia, proti tmavým kruhom, obnova hutnosti
Typ sady
výhodné balenie
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Kedy používať
na deň aj noc

O značke Estée Lauder

Kozmetika Estée Lauder nesie meno svojej zakladateľky, ktorá v 20. storočí spôsobila vo svete krásy doslova revolúciu. Ako neter lekárnika sa Estée dostala k výrobe kozmetiky už v mladosti a čoskoro namiešala svoj prvý pleťový krém. V roku 1946 potom začala predaj vlastných produktov Estée Lauder.

Značka Estée Lauder bola vybudovaná na obetavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštevovala kozmetické salóny po celom New Yorku, značka prosperovala vďaka osobným odporúčaniami jednotlivých zákazníčok a prípravky starostlivosti o pleť Estée Lauder čoskoro získali slávu.

Z malého podniku sa postupne stala prémiová značka medzinárodného formátu. Ikonický make-up Estée Lauder je dnes neoddeliteľnou súčasťou kozmetickej výbavy mnohých žien a pleťový krém Estée Lauder je vďaka luxusným ingredienciám a vedeckému prístupu tým najlepším, čo si pre svoju pleť môžete priať. Filozofia značky Estée Lauder je totiž celkom jednoduchá – každá žena môže vyzerať krásne, a to bez rozdielu veku.

Recenzie Estée Lauder Advanced Night Repair