Estée Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre

rúž s vysokým leskom pre definíciu a tvar

Estée Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre rúž s vysokým leskom pre definíciu a tvar
odtieň 330 Bad Angel 3,5 g

Kód: EST3768 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Estée Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre
odtieň 330 Bad Angel 3,5 g

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Estée Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre

Rúž Estée Lauder Pure Color Envy Hi-Lustre krásne zvýrazní vaše pery a perfektne podčiarkne denné aj večerné líčenie.

Vlastnosti:

  • vysoká pigmentácia
  • pery vyzerajú plne a zdravo
  • opticky zväčšuje pery

Použitie:
Rúž naneste jemnými ťahmi na pery od stredu ku kútikom.

O značke Estée Lauder

Táto svetoznáma kozmetická značka nesie meno svojej zakladateľky, Američanky Estée Lauder (rod. Josephine Esther Mentzer). Nie je bez zaujímavosti, že Estée začínala iba so štyrmi prípravkami, ktoré ponúkala v newyorských hoteloch a vizážistických salónoch.
Filozofia spoločnosti je jednoduchá – každá žena môže vyzerať skvele. Estée však razila zásadu, že zákazníčkam je potrebné ukázať nielen to, ako sa krásnymi môžu stať, ale aj to, ako si krásu udržať. Z tohto dôvodu sa veľa venovala poradenstvu a školeniu konzultantiek. Netrvalo dlho a z jej malého podniku sa stal nadnárodný koncern, ktorého výrobky sú dnes k dispozícii vo viac ako 150 krajinách sveta.
Parfémy, maskary, make-upy, krémy a ďalšie výrobky Estée Lauder obsahujú celý rad unikátnych aj luxusných ingrediencií (kryštáliky rubínov, zafírov a iných drahých kameňov, koloidné zlato a pod.). Estée Lauder ako prvá na svete objavila účinky glukozamínu (odstraňuje odumreté kožné bunky) a môže sa pochváliť množstvom patentov.
Nie div, že výrobky značky Estée Lauder používa celý rad celebrít – napríklad Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrov či Karen Graham. Obrovský úspech dosiahlo predovšetkým regeneračné sérum Advanced Repair, ktoré v roku 2007 získalo cenu Allure Best of Beauty a je vôbec najpredávanejším produktom firmy.
Značka Estée Lauder iste zaujme všetkých jedincov, ktorí sa chcú každý deň rozmaznávať, túžia po mladistvom a príťažlivom vzhľade a zháňajú výnimočnú kozmetiku určenú tým najnáročnejším spotrebiteľom.