Eucerin Dermo Purifyer

čistiaca voda pre problematickú pleť, akné

1×
Eucerin Dermo Purifyer čistiaca voda pre problematickú pleť, akné
Eucerin Dermo Purifyer čistiaca voda pre problematickú pleť, akné
200 ml

Kód: EUC0047 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Eucerin Dermo Purifyer
200 ml

Popis produktu Eucerin Dermo Purifyer

Popis:
Eucerin Dermo Purifyer čistiaca pleťová voda zbavuje pleť nečistôt a make-upu. Vďaka špeciálnemu zloženiu odstraňuje prebytočný kožný maz a obmedzuje jeho ďalšiu tvorbu. Pritom však nevysušuje ani nedráždi pleť. Reguluje kožnú bariéru – odstraňuje prebytočné množstvo mazu z upchaných pórov a potláča tvorbu zápalových pupienkov. Zaručí zamedzenie vzniku akné priamo v mieste vzniku.

Účinky:

  • Čistí, zjemňuje, potláča zápal, zamedzuje vzniku nerovnomerností na pleti.

Zloženie:

  • 6% Amfotensinu - odstraňuje prebytočný kožný maz a obmedzuje jeho ďalšiu tvorbu
  • kyselina mliečna - reguluje kožnú bariéru a odstraňuje prebytočné množstvo mazu z upchaných pórov, potlačuje tvorbu zápalových pupienkov
  • liposomálny systém - zaisťuje dopravu kyseliny mliečnej do mazovej žľazy. Tak zaručí zamedzenie vzniku akné priamo v mieste vzniku.

Typ pleti:
Určené pre problematickú, mastnú pleť.

Ako aplikovať:
Aplikujte ráno a večer na tvár, krk a dekolt pomocou tampónu. Vynechajte citlivú oblasť okolo očí. Neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistencia
voda
Typ pleti
mastná, problematická
Účinok
proti akné

O značke Eucerin

Kozmetika Eucerin | Eucerin – inovácie a medicínsky prístup v starostlivosti o pleť. Eucerin, nemecká značka dermatokozmetickej starostlivosti, patrí medzi tie s najdlhšou históriou a najčastejšie odporúčané profesionálnymi dermatológmi. Patrí do portfólia medzinárodného koncernu Beiersdorf, ktorý vlastní okrem iného aj značky ako Nivea alebo Labello.
História značky Eucerin sa začala písať v roku 1900, keď nemecký chemik a vynálezca Isaac Lifschütz urobil prelomový objav na poli farmácie. Vyvinul revolučný emulgátor Eucerit, ktorý sa začal využívať ako základ pre masti, pretože umožňuje kombinovať aktívnu substanciu, tuk a vodu.
Spoločnosť Beiersdorf založil roku 1882 Paul C. Beiersdorf. O pár rokov neskôr ju predal lekárnikovi Oskarovi Troplowitzovi, ktorý v spolupráci s uznávaným dermatológom Paulom Gersonom Unnom začal vyrábať kozmetické produkty založené na vtedy najnovších výskumoch kože. Tento odkaz dodnes rešpektuje značka Eucerin, ktorej každý výrobok je nielen vedecky podložený, vytvorený na základe rozsiahleho vedeckého výskumu, ale aj otestovaný z hľadiska kožnej znášanlivosti a účinnosti.
Kozmetické produkty Eucerin pre starostlivosť o pleť a telo pomáhajú udržiavať a obnovovať správne fungovanie kože, a tým dávajú istotu zdravej a krásnej pleti. Výrobky pre vlasy a pokožku hlavy sú špeciálne vyvinuté na zmiernenie mikrozápalov, ktoré sú príčinou väčšiny problémov pokožky hlavy a vlasov, a v neposlednom rade nájdete v portfóliu značky Eucerin tiež produkty ba ochranu pred slnkom s vysokoúčinným systémom UVA/UVB filtrov a výrobky na starostlivosť po opaľovaní.
Eucerin je globálne vedúca značka produktov na starostlivosť o pleť v zdravotnícky odbornej kvalite, s vysokou účinnosťou a cielením na širokú škálu rôznych potrieb pleti. Eucerin – viac ako 100 rokov inovatívnej medicínskej starostlivosti o pleť.