EucerinDry Skin Urea sprchový krém pre suchú až atopickú pokožku

   • Eucerin Dry Skin Urea sprchový krém pre suchú až atopickú pokožku
   • Eucerin Dry Skin Urea sprchový krém pre suchú až atopickú pokožku 1
   • Eucerin Dry Skin Urea sprchový krém pre suchú až atopickú pokožku 2
   • Eucerin Dry Skin Urea sprchový krém pre suchú až atopickú pokožku 3
     viac

    Varianty Eucerin Dry Skin Urea

    • Eucerin Dry Skin Urea sprchový krém pre suchú až atopickú pokožku (Shower Fluid) 200 mlsprchový krém pre suchú až atopickú pokožku 

     Tento tovar je momentálne nedostupný.

     (Shower Fluid) 200 ml
     Kód: EUC0017

    Hore

    Popis kozmetiky Eucerin Dry Skin Urea

    Hodnotenie

    Jednoduchosť aplikácie

    Kozmetická kvalita

    Spokojnosť s výsledkom

    Vlastnosti

    konzistencia

    fluid

    pokožka

    atopická, suchá

    Určené pre suchú, veľmi suchú a až atopickú pokožku. Upokojuje podráždenie a pocit napätia a intenzívne hydratuje. Možno používať od 3 rokov veku. Obsahuje Ureu, prírodnú hydratačnú látku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v zdravej koži. Ďalej obsahuje Kyselinu mliečnu, ktorá spolu so svojimi hydratačnými vlastnosťami podporuje účinnosť urey. Eucerin 5% Urea sprchovú emulziu naneste v menšom množstve najskôr do dlaní a potom aplikujte na navlhčené telo či tvár. Následne dôkladne opláchnite vodou.

    Hore

    O značke Eucerin

    Kozmetika Eucerin | Eucerin – inovácie a medicínsky prístup v starostlivosti o pleť. Eucerin, nemecká značka dermatokozmetickej starostlivosti, patrí medzi tie s najdlhšou históriou a najčastejšie odporúčané profesionálnymi dermatológmi. Patrí do portfólia medzinárodného koncernu Beiersdorf, ktorý vlastní okrem iného aj značky ako Nivea alebo Labello. História značky Eucerin sa začala písať v roku 1900, keď nemecký chemik a vynálezca Isaac Lifschütz urobil prelomový objav na poli farmácie. Vyvinul revolučný emulgátor Eucerit, ktorý sa začal využívať ako základ pre masti, pretože umožňuje kombinovať aktívnu substanciu, tuk a vodu. Spoločnosť Beiersdorf založil roku 1882 Paul C. Beiersdorf. O pár rokov neskôr ju predal lekárnikovi Oskarovi Troplowitzovi, ktorý v spolupráci s uznávaným dermatológom Paulom Gersonom Unnom začal vyrábať kozmetické produkty založené na vtedy najnovších výskumoch kože. Tento odkaz dodnes rešpektuje značka Eucerin, ktorej každý výrobok je nielen vedecky podložený, vytvorený na základe rozsiahleho vedeckého výskumu, ale aj otestovaný z hľadiska kožnej znášanlivosti a účinnosti. Kozmetické produkty Eucerin pre starostlivosť o pleť a telo pomáhajú udržiavať a obnovovať správne fungovanie kože, a tým dávajú istotu zdravej a krásnej pleti. Výrobky pre vlasy a pokožku hlavy sú špeciálne vyvinuté na zmiernenie mikrozápalov, ktoré sú príčinou väčšiny problémov pokožky hlavy a vlasov, a v neposlednom rade nájdete v portfóliu značky Eucerin tiež produkty ba ochranu pred slnkom s vysokoúčinným systémom UVA/UVB filtrov a výrobky na starostlivosť po opaľovaní. Eucerin je globálne vedúca značka produktov na starostlivosť o pleť v zdravotnícky odbornej kvalite, s vysokou účinnosťou a cielením na širokú škálu rôznych potrieb pleti. Eucerin – viac ako 100 rokov inovatívnej medicínskej starostlivosti o pleť.  

    Hore

    Hodnotenie Eucerin Dry Skin Urea

    Čo si o Eucerin Dry Skin Urea myslíte vy?

    Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


    Hodnotenie *

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

    1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie