Eveline Cosmetics Celebrities

kozmetická sada

Eveline Cosmetics Celebrities kozmetická sada
Eveline Cosmetics Celebrities kozmetická sada
Eveline Cosmetics Celebrities kozmetická sada
Novinka
10,40

Kód: EVE02739 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: obnovujúci rastové sérum na riasy s regeneračným účinkom SOS Lash Booster 10 ml + riasenka pre objem, dĺžku a oddelenie rias Extension Volume Lengthening Mascara 10 ml + čierna očná linka s orezávatko

ks
Kuriérom SPS (UPS)
piatok 22. 2. 2019
Osobný odber
piatok 22. 2. 2019
Eveline Cosmetics Celebrities
| 10,40

Vlastnosti

Farba
čierna
Typ riasenky
pre objem, predlžujúca
Typ sady
darčeková sada, kozmetická sada
Vodoodolné
nie

O značke Eveline Cosmetics

Eveline Cosmetics – kvalita pre každého. Eveline Cosmetics bola založená v roku 1983 a dnes patrí medzi najväčších výrobcov kozmetiky v Poľsku. Za svoje približne tri dekády pôsobenia na trhu sa značka rozšírila do viac ako 70 krajín celého sveta.
Zákazníci Eveline Cosmetics si môžu vyberať z veľmi bohatej ponuky dekoratívnej kozmetiky a produktov pre starostlivosť o tvár a celé telo. Ich dôveru si značka získala vysokou kvalitou získanou mnohoročnými skúsenosťami a súčasne priaznivými cenami.
K filozofii značky patria rýchle reagovanie na nové trendy a myšlienka, že zvoliť si pre seba tú správnu kozmetiku je nesmierne dôležité. Preto sa v Eveline Cosmetics snaží čo najviac zohľadniť potreby a požiadavky svojich zákazníkov a hľadí na to, aby si v jej ponuke vybral to najlepšie pre seba naozaj každý. 
Eveline Cosmetics znamená inovatívnosť, kvalitu, profesionalitu a garanciu účinnosti v kombinácii s ústretovým prístupom k zákazníkom a cenovou dostupnosťou.