Eveline Cosmetics Celebritieskozmetická sada pre ženy

Eveline Cosmetics Celebrities kozmetická sada pre ženy
Eveline Cosmetics Celebrities kozmetická sada pre ženy

Kód: EVE02739 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

SOS Lash Booster obnovujúce rastové sérum na riasy s regeneračným účinkom 10 ml + Extension Volume Lengthening Mascara riasenka pre objem, dĺžku a oddelenie rias 10 ml + Black ceruzka na oči so strúhatkom

Darček pre vás
Stačí ak nakúpite produkty od Eveline Cosmetics za viac ako 10 € a získate čistiaci gél na pleť 3v1.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Vlastnosti

Farba
čierna
Typ riasenky
pre objem, predlžujúca
Typ sady
darčeková sada, kozmetická sada

O značke Eveline Cosmetics

Eveline Cosmetics – kvalita pre každého. Eveline Cosmetics bola založená v roku 1983 a dnes patrí medzi najväčších výrobcov kozmetiky v Poľsku. Za svoje približne tri dekády pôsobenia na trhu sa značka rozšírila do viac ako 70 krajín celého sveta.
Zákazníci Eveline Cosmetics si môžu vyberať z veľmi bohatej ponuky dekoratívnej kozmetiky a produktov pre starostlivosť o tvár a celé telo. Ich dôveru si značka získala vysokou kvalitou získanou mnohoročnými skúsenosťami a súčasne priaznivými cenami.
K filozofii značky patria rýchle reagovanie na nové trendy a myšlienka, že zvoliť si pre seba tú správnu kozmetiku je nesmierne dôležité. Preto sa v Eveline Cosmetics snaží čo najviac zohľadniť potreby a požiadavky svojich zákazníkov a hľadí na to, aby si v jej ponuke vybral to najlepšie pre seba naozaj každý. 
Eveline Cosmetics znamená inovatívnosť, kvalitu, profesionalitu a garanciu účinnosti v kombinácii s ústretovým prístupom k zákazníkom a cenovou dostupnosťou.  

Recenzie Eveline Cosmetics Celebrities