FacEvolution Hairplusrastové sérum na mihalnice a obočie

36×
FacEvolution Hairplus rastové sérum na mihalnice a obočie
FacEvolution Hairplus rastové sérum na mihalnice a obočie
4,5 ml
85,40

Kód: FAE2757 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra streda 30. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 30. 9. 2020

Popis produktu FacEvolution Hairplus

Rastové sérum na riasy a obočie FacEvolution Hairplus je unikátny prípravok bez hormónov, ktorý vám pomôže dosiahnuť maximálnu prirodzenú dĺžku a hustotu rias. Preukázateľne predlžuje riasy a zvýrazňuje farebný pigment rias a obočia.

Klinické štúdie preukázali, že k maximálnemu nárastu dĺžky rias dochádza počas 4 až 8 týždňov, a to až o 40 – 45 % ich pôvodnej dĺžky.

Vlastnosti:

  • po 4 – 8 týždňoch preukázateľne predlžuje riasy až o 45 %
  • zvýrazňuje farebný pigment rias a obočia
  • posilňuje riasy a dodáva im výživu
  • ľahko a rýchlo sa nanáša
  • okamžite sa vstrebáva

Zloženie:

  • ženšenový výťažok – podporuje prekrvenie folikulu rias a obočia
  • vitamíny A, C a E – vyživujú a chránia okolie rias a obočia
  • biopeptidy – posilňujú štruktúru rias

Ako aplikovať:
Aplikujte 1× denne na odlíčenú oblasť rias alebo obočie. Pred aplikáciou dôkladne utrite prebytočnú tekutinu na štetci o hranu nádoby. Sérum naneste na hornú, prípadne aj dolnú linku rias.

Prílišné množstvo séra môže spôsobiť alergickú reakciu a pálenie či začervenanie očí. V prípade, že sa produkt dostane do očí, okamžite ich vypláchnite vodou. Pokiaľ dôjde k začervenaniu či páleniu očí, prerušte na niekoľko dní používanie produktu. Používanie prípravku sa striktne neodporúča tehotným a dojčiacim ženám a ľuďom pri chemoterapii.

Napísali sme o FacEvolution Hairplus
Články

O značke FacEvolution

p>Kozmetická značka FacEvolution je zameraná na ženy a ich krásu. Ak túžite po dlhších riasach, plnších perách alebo hustejších a posilnenejších vlasoch, potom je práve pre vás kozmetika FacEvolution určená!
Spoločnosť FacEvolution bola založená v roku 2005 v Salzburgu s cieľom ponúknuť ženám kvalitnú inovatívnu kozmetiku, ktorá dokáže skutočne priniesť sľubované výsledky. Kozmetika FacEvolution obsahuje jedinečné prírodné látky, ktoré majú dlhotrvajúce výsledky. Účinky kozmetiky FacEvolution boli potvrdené aj rozsiahlymi klinickými štúdiami. V sortimente značky FacEvolution nájdete napr. rastové sérum pre riasy a obočie, lesky na pery so zväčšujúcim efektom, doplnky stravy pre rast vlasov a posilnenie korienkov, vlasové toniká pre poškodené vlasy a ďalšie unikátne prípravky pre vašu krásu! S produktami značky FacEvolution veľmi ľahko dosiahnete k vašej prirodzenej kráse bez lekárskych zákrokov a zvýšite si svoje sebavedomie!

Recenzie FacEvolution Hairplus36