Farmona Dermacos Anti-Acnetonikum pre redukciu rozšírených pórov

1×
Farmona Dermacos Anti-Acne tonikum pre redukciu rozšírených pórov
Farmona Dermacos Anti-Acne tonikum pre redukciu rozšírených pórov
150 ml
3,90

Kód: FAR1139 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 1. 6. 2020
Osobný odber
utorok 2. 6. 2020

Popis produktu Farmona Dermacos Anti-Acne
Vlastnosti

Tonizačný prípravok Farmona Dermacos Anti-Acne pomôže dočistiť, zharmonizovať a osviežiť vašu pleť.

Vlastnosti:

  • zbavuje pleť nečistôt aj mastnoty

Použitie:
Používajte každé ráno a/alebo večer.

Vlastnosti

Typ pleti
mastná, problematická
Účinok
minimalizácia pórov

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.

Recenzie Farmona Dermacos Anti-Acne