Farmona Dermiss Soft Exfoliation

čistiaci peelingový gél pre obnovu povrchu pleti

Farmona Dermiss Soft Exfoliation čistiaci peelingový gél pre obnovu povrchu pleti
Farmona Dermiss Soft Exfoliation čistiaci peelingový gél pre obnovu povrchu pleti
75 ml

Kód: FAR1540 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Farmona Dermiss Soft Exfoliation
75 ml

Popis produktu Farmona Dermiss Soft Exfoliation

Vlastnosti:

  • odstraňuje odumreté kožné bunky
  • dôkladne umýva a čistí celú tvár
  • vyhladzuje a zjemňuje pleť

Použitie:
Naneste na vlhkú tvár, jemne masírujte a potom starostlivo opláchnite vodou. Používajte 1× – 3× týždenne.

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
exfoliácia, revitalizácia

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.