Farmona Dermiss Vitamin Booster

obnovujúca nočná starostlivosť s vitamínom C

Farmona Dermiss Vitamin Booster obnovujúca nočná starostlivosť s vitamínom C
Farmona Dermiss Vitamin Booster obnovujúca nočná starostlivosť s vitamínom C
5 x 5 ml

Kód: FAR1547 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Farmona Dermiss Vitamin Booster
5 x 5 ml

Popis produktu Farmona Dermiss Vitamin Booster

Pleťové sérum Farmona Dermiss Vitamin Booster predstavuje prípravok s vysokým obsahom účinných látok. Vďaka tomu poskytuje vašej pleti tú najluxusnejšiu starostlivosť.

Vlastnosti:

  • remodeluje kontúry tváre
  • chráni pleť proti predčasnému starnutiu
  • zjednocuje farebný tón pleti
  • posilňuje pleť
  • podporuje prirodzenú regeneráciu

Použitie:
Nanášajte na vyčistenú pleť a jemne vmasírujte.

Vlastnosti

Aktívne látky
vitamín C
Konzistencia
sérum
Typ pleti
pre všetky typy pleti, vrásky a zrelá pleť
Účinok
lifting a spevnenie, obnova hutnosti, proti pigmentovým škvrnám, proti starnutiu, regenerácia, revitalizácia, rozjasnenie, upokojenie, zjednotenie
Vek
vrásky

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.