Farmona Jantar

kozmetická sada II. (pre poškodené vlasy)

Farmona Jantar kozmetická sada II. (pre poškodené vlasy)
Farmona Jantar kozmetická sada II. (pre poškodené vlasy)
Farmona Jantar kozmetická sada II. (pre poškodené vlasy)
Novinka
Výpredaj
5,19

Kód: FAR02994 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: šampón pre zničené vlasy 330 ml + kondicionér pre zničené vlasy 100 ml + hrebeň

ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 17. 12. 2018
Osobný odber
pondelok 17. 12. 2018
Farmona Jantar
| 5,19

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ vlasov
poškodené vlasy
Účinok
regenerácia poškodených vlasov, výživa a regenerácia

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.