Farmona Mosquito Killer

upokojujúci gél po bodnutí hmyzom s aloe vera

Farmona Mosquito Killer upokojujúci gél po bodnutí hmyzom s aloe vera
Farmona Mosquito Killer upokojujúci gél po bodnutí hmyzom s aloe vera
Farmona Mosquito Killer upokojujúci gél po bodnutí hmyzom s aloe vera
75 ml
2,90

Kód: FAR1160 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
Farmona Mosquito Killer
75 ml | 2,90

Popis kozmetiky Farmona Mosquito Killer

Prípravok Farmona Mosquito Killer Mosquito Killer veľmi šetrne ošetruje vašu kožu a regeneruje ju.

Vlastnosti:

  • odstraňuje suché miesta a svrbenie pokožky
  • regeneruje pokožku
  • navracia pokožke komfortný pocit
  • upokojuje podráždenie a začervenanie

Použitie:
Nanášajte na postihnuté miesta a jemne vmasírujte. Používajte kedykoľvek podľa potreby. Používajte podľa priloženého návodu.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.