Farmona Radical Hair Loss

kozmetická sada (pre oslabené vlasy)

Farmona Radical Hair Loss kozmetická sada (pre oslabené vlasy)
Farmona Radical Hair Loss kozmetická sada (pre oslabené vlasy)
Farmona Radical Hair Loss kozmetická sada (pre oslabené vlasy)
Novinka
kozmetická sada (pre oslabené vlasy)
3,58

Kód: FAR02990 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: posilňujúci šampón pre oslabené vlasy s tendenciou vypadávať 400 ml + posilňujúci kondicionér pre oslabené vlasy s tendenciou vypadávať 100 ml + posilňujúce sérum pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať 100 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 18. 12. 2018
Osobný odber
utorok 18. 12. 2018
Farmona Radical Hair Loss
kozmetická sada (pre oslabené vlasy) | 3,58

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ sady
kozmetická sada
Typ vlasov
jemné vlasy, rednutie a vypadávanie vlasov
Účinok
stimulácia rastu vlasov

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.