Farmona Radical Hair Losskozmetická sada (pre oslabené vlasy)

Farmona Radical Hair Loss kozmetická sada (pre oslabené vlasy)
Farmona Radical Hair Loss kozmetická sada (pre oslabené vlasy)
kozmetická sada (pre oslabené vlasy)

Kód: FAR02990 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: posilňujúci šampón pre oslabené vlasy s tendenciou vypadávať 400 ml + posilňujúci kondicionér pre oslabené vlasy s tendenciou vypadávať 100 ml + posilňujúce sérum pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať 100 ml

Darček pre vás
Po zadaní kódu set10sk v košíku nakúpite všetky darčekové sety kozmetiky a parfémov o 10 % lacnejšie.
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy
Typ sady
darčeková sada
Účinok
stimulácia rastu vlasov
Typ vlasov
rednutie a vypadávanie vlasov, jemné vlasy

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.

Recenzie Farmona Radical Hair Loss