Farmona Sweet Secret Chocolate

kozmetická sada

Farmona Sweet Secret Chocolate kozmetická sada
Farmona Sweet Secret Chocolate kozmetická sada
Farmona Sweet Secret Chocolate kozmetická sada
Výpredaj
5,83

Kód: FAR02998 | 1 ks na sklade

Sada obsahuje: sprchový a kúpeľový olej 300 ml + vyživujúce peelingová maska 200 g

ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 18. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 18. 2. 2019
Farmona Sweet Secret Chocolate
| 5,83

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.