Farmona Sweet Secret Orange

kozmetická sada

Farmona Sweet Secret Orange kozmetická sada
Farmona Sweet Secret Orange kozmetická sada
Farmona Sweet Secret Orange kozmetická sada
Novinka
4,78

Kód: FAR02997 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: sprchový a kúpeľový olej 300 ml + regeneračný telový krém 200 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 18. 12. 2018
Osobný odber
utorok 18. 12. 2018
Farmona Sweet Secret Orange
| 4,78

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada

O značke Farmona

Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.