Filorga Super Clear Skin

kozmetická sada I.

Filorga Super Clear Skin kozmetická sada I.
Filorga Super Clear Skin kozmetická sada I.
Filorga Super Clear Skin kozmetická sada I.

Kód: FIL01750 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: okysličujúca exfoliačná maska pre obnovu pleťových buniek Scrub&Mask 55 ml + maska s protivráskovým účinkom pre rozjasnenie pleti 15 ml

Popis kozmetiky Filorga Super Clear Skin

Doprajte svojej pleti to najlepšie. Kozmetická sada Filorga Super Clear Skin rozjasní vašu pleť a znovu obnoví jej mladistvý vzhľad.

Okysličujúca exfoliačná maska Filorga Scrub & Mask

  • odstraňuje z pleti odumreté bunky
  • čistí a sťahuje rozšírené póry
  • zanechá pleť vyhladenú a rozjasnenú

Maska s protivráskovým účinkom Filorga Meso-Mask

  • viditeľne osviežuje a rozjasňuje pleť
  • obnovuje pevnosť pleti a pôsobí proti vráskam
  • zjednocuje farebný tón

Vlastnosti

Podľa problému pleti
rozjasnenie a vitalita, vrásky a linky
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
vrásky

O značke Filorga

Francúzska značka Filorga je expertom anti-age kozmetiky. Jej história siaha do 70. rokov minulého storočia, keď Dr. Tordjman začal výskum problematiky starnutia pleti. Značka si nechala patentovať technológiu NCTF® – jedinečné riešenie, ktoré tento proces spomaľuje a koriguje už vzniknuté nedokonalosti. Najprv Laboratoires Filorga začali vyvíjať profesionálne prípravky. Peelingy z kyselín ovocia, mezoterapia alebo injekcie kyseliny hyalurónovej zaznamenali obrovský úspech u odborníkov estetickej medicíny a dermatológie.

Filorga sa nechala inšpirovať úspechom svojej profesionálnej starostlivosti a v roku 2007 uviedla prvý produktový rad aj na domáce použitie. Kolekcia Medi-Cosmetique® poskytuje neinvazívne, ale rovnako efektívne riešenie. Účinnosť krému Filorga Time Filler alebo masky Filorga Meso Mask tak môžete vyskúšať aj sami doma, bez návštevy kliniky. Filorga kozmetika zbavuje pleť vrások, navracia jej jas, hustotu a pevnosť a vám splní prianie krásne vyzerajúcej pleti bez prejavov starnutia a nedokonalostí.