02 205 702 50 po-pia 8-22 hod., so-ne 10-22 hod.

90-sekundová cesta k dokonalej pleti

Máte radi pleťové masky, ale nemáte na ne a ich aplikáciu čas? Vyskúšajte UFO – revolučnú novinku v staroslivosti o pleť, ktorú na trh uviedla pokroková značka Foreo. Vďaka kombinácii niekoľkých inovatívnych technológií dokáže UFO 20-minútovú starostlivosť skrátiť len na 90 sekúnd! Urýchľuje pôsobenie masky na vašej pleti a výsledky uvidíte už o pár dní. Tak sa poponáhľajte, prvých 100 zákazníkov totiž dostane pleťové masky ako darček!

Predobjednajte si práve teraz UFO a navyše získate 4 sady po 7 aktivovaných masiek ako darček!

Buďte medzi prvými, ktorí si UFO vyskúšajú! Stačí vyplniť svoje kontaktné údaje do formulára nižšie a my vás budeme informovať hneď, ako k nám UFO dorazí. Poponáhľajte sa! Len v obmedzenom termíne platí akcia, že s každou predobjednávkou UFO dostanete darček: 4 sady po 7 aktivovaných masiek UFO na deň a noc v hodnote 40 €! Zloženie každej luxusnej masky sa výborne dopĺňa s jedinečným programom UFO, ktorý je navrhnutý tak, aby pokožke zaistil výživu a regeneráciu od rána až do večera. Tak už neváhajte ani chvíľku!

Vitajte v budúcnosti

Maska UFO zabezpečuje na rozdiel od klasických pleťových masiek kvalitnejšiu starostlivosť o pleť už v priebehu 90 sekúnd. Ošetrenie kombinujúce schladenie, zahriatie a impulzy T-Sonic s červeným, modrým a zeleným LED svetlom v rámci vopred nastavených programov vám poskytuje uvoľňujúce, účinné a profesionálne kúpeľné ošetrenie v pohodlí domova.

Úplne nový spôsob vytvorenia masky

Zariadenie UFO sa bez námahy dostane na každé miesto na vašej tvári a aktivuje základné živiny v zložení našej exkluzívnej kórejskej masky. Masky aktivované pomocou zariadenia UFO sú vyrobené z mäkkého mikrovlákna napusteného výťažkami z rastlín a ovocia, koncentrovanými prírodnými olejmi a prírodným nektárom z kvetov. Každá maska je spojená s vopred naprogramovaným postupom ošetrenia kontrolovaným aplikátorom UFO na podporu jej účinku a zabezpečenie krásnej pleti.

 

Chcem dostať informatívny e-mail, akonáhle bude Foreo UFO na sklade.

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.

Kontaktné údaje