FOREO Issa™ Hybridnáhradné hlavice pre revolučnú sonickú zubnú kefku

FOREO Issa™ Hybrid náhradné hlavice pre revolučnú sonickú zubnú kefku
FOREO Issa™ Hybrid náhradné hlavice pre revolučnú sonickú zubnú kefku
Mint

Kód: FOR0047 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu FOREO Issa™ Hybrid

Popis:
Náhradné hlavice FOREO ISSA™ Hybrid pre zubné kefky FOREO ISSA™. Hlavica kefky sa skladá z mäkkých a flexibilných silikónových štetín, ktoré nepoškodzujú ďasná a zuby. Je doplnená o PBT polymérové štetiny, ktoré intenzívne čistia zuby. Je ideálna tak pre používateľov, ktorí majú citlivé ďasná, ako aj pre tých, ktorým sa tvorí viac povlaku a uprednostňujú intenzívne čistenie.

Hlavica kefky je vyrobená z rýchloschnúceho, neporézneho a hladkého silikónu, ktorý odoláva vzniku až o 10 000 baktérií menej ako bežná nylonová kefka na zuby. Hlavicu je vhodné vymeniť dvakrát ročne.  Čistiaca hlavica pre kefku FOREO ISSA™ Hybrid je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch, vyberte si ten svoj.

Účinky:

  • odstraňuje zubný povlak
  • predchádza vzniku zubného kameňa a kazov
  • nedráždi citlivé zuby a ďasná
  • pomáha odstraňovať zubné škvrny
  • jemne masíruje ďasná

Ako používať:
Nasaďte novú vymeniteľnú hlavicu na kefku FOREO ISSA™. Aplikujte vašu obľúbenú zubnú pastu na kefku a zapnite ju. Čistite si zuby rovnakým spôsobom ako bežnou manuálnou kefkou dve minúty. Vypláchnite si ústa vodou.

O značke FOREO

FOREO prináša nový štandard krásy a zdravia v oblasti starostlivosti o pleť. Filozofia značky vychádza z presvedčenia, že pokiaľ sa človek cíti skvelo, potom aj vyzerá skvelo. Revolučný systém na čistenie pleti FOREO LUNA™, ktorý táto švédska firma v roku 2013 vyvinula, vám umožní tento zážitok prežiť opakovane.

Čistiace sonické kefky FOREO sú vyrobené z hypoalergénneho neporézneho silikónu, ktorý zaisťuje ich vysokú hygienickosť. Vyše 8 000 sonických pulzov za minútu a jedinečný dizajn sú zárukou hĺbkového a šetrného čistenia pleti. Vaša tvár bude po každom použití čistejšia, hladšia a žiarivejšia.

Vybrať si môžete zo širokej škály produktov. Základnú verziu FOREO LUNA doplňuje napríklad FOREO LUNA 2 s anti-ageing efektom, kompaktná FOREO LUNA mini 2, cestovná LUNA go alebo najmenšia LUNA play. Obľúbená je aj zubná kefka FOREO ISSA či pomôcka na masáž očného okolia FOREO IRIS.

Produkty FOREO sú vhodné pre rôzne typy pleti a dostupné v mnohých farebných a hravých variantoch. Vyberte si tú svoju!

Recenzie FOREO Issa™ Hybrid