Freedom ProArtist

sada mini štetcov

Freedom ProArtist sada mini štetcov
Freedom ProArtist sada mini štetcov
Freedom ProArtist sada mini štetcov
4 ks
6,30

Kód: DOM0174 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: štetec na púder + štetec na make-up + štetec na očné tiene + štetec na obočie uhlový

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
K nákupu produktov značky Freedom v hodnote nad 19 € teraz ako darček dostanete Mystery Bag plný skvelého líčenia značiek Freedom a Makeup Revolution v hodnote 39 €.
Freedom ProArtist
4 ks | 6,30

Popis kozmetiky Freedom ProArtist

Sada štetcov na líčenie Freedom ProArtist ProArtist vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála.

O značke Freedom

Značka Freedom predstavuje novú londýnsku dekoratívnu kozmetiku, ktorá sa stará o krásu a príťažlivosť žien. Jedinečným spôsobom zostavuje produkty do špeciálnych kolekcií, setov a paliet tak, aby spolu ladili a uľahčovali líčenie dievčat a žien. Umožňuje tak vytvárať originálne líčenie, ktoré ženy baví.
Značka Freedom prebúdza v ženách túžbu páčiť sa a slobodne sa rozhodovať o použití make-upu. Z každej ženy vďaka luxusnému líčeniu vytvorí profesionála a každého profesionálneho maskéra premení na skutočného umelca.
Značka Freedom si zakladá na tom, že netestuje svoje výrobky na zvieratách, a to ani prostredníctvom zastupujúcej firmy. Podčiarknite svoju prirodzenú ženskú krásu kozmetickými prípravkami značky Freedom!