O značke frei öl

Kozmetika frei öl sa zameriava na krásnu a zdravo vyzerajúcu pleť a pokožku. Prípravky sú obohatené prírodnými olejmi, aktívnymi vyživujúcimi látkami a vitamínmi. Značka zároveň dodržiava najprísnejšie farmaceutické štandardy a zachováva tak optimálnu harmóniu medzi tradíciou a modernými technológiami.

 

Všetky produkty frei öl sa vyrábajú v Nemecku a sú vhodné aj pre vegánov. Neobsahujú totiž žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Vysoká účinnosť prípravkov je dokázaná klinickými štúdiami a robí z produktov frei öl jedny z najkvalitnejších a najobľúbenejších prípravkov ošetrujúcej kozmetiky. Príbeh značky sa začal už v 50. rokoch minulého storočia v lekárni Waltera Bouhona. Ten vyvinul pre svoju ženu olej proti striám a neskôr si nechal technológiu jeho výroby patentovať.

 Rozmaznávajte sa aj vy dnes už časom overenými produktmi. Nech už si zvolíte legendárny spevňujúci telový olej frei öl, ošetrujúci olej frei öl alebo vyskúšate frei öl krém, zaručene získate krásnu, perfektne hydratovanú a vyživenú pleť aj pokožku tela.

celý text skryť text

frei öl