Gabriella Salvete Eyeliner Contour

ceruzka na oči

Gabriella Salvete Eyeliner Contour ceruzka na oči
Gabriella Salvete Eyeliner Contour ceruzka na oči
odtieň 01

Kód: GAB2014 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Gabriella Salvete Eyeliner Contour
odtieň 01

Popis produktu Gabriella Salvete Eyeliner Contour

Ceruzka na oči Gabriella Salvete Eyeliner Contour dokonale zvýrazní každé líčenie a zaistí zvodný pohľad.

Vlastnosti:

  • podčiarkne krásu očí
  • obsahuje intenzívny pigment
  • perfektne priľne a kryje
  • umožňuje tieňovanie očí

Použitie:
Naneste linku plynulým ťahom na horné či dolné očné viečko. Podľa potreby vytieňujte horné viečka.

Vlastnosti

Farba
čierna
Vodoodolné
nie

O značke Gabriella Salvete

Kozmetika Gabriella Salvete | Gabriella Salvete - dekoratívna kozmetika inšpirovaná ženskou dušou. Spoločnosť SALVETE bola založená v Českej republike v roku 1990. Po niekoľkých rokoch výskumu a vývoja predstavila novú kozmetickú značku Gabriella Salvete. Dnes je dekoratívna kozmetika tejto značky nesmierne úspešná nielen doma, ale čoraz viac preniká aj do zahraničia.

Gabriella Salvete bola prvou českou značkou, ktorá predstavila svoje produkty na najväčšej svetovej výstave v oblasti krásy, kozmetiky a wellness v Bologni (Cosmoprof). V Českej republike patrí dlhodobo k najpredávanejším značkám dekoratívnej kozmetiky.

Táto moderná dekoratívna kozmetika spĺňa požiadavky pre najvyšší štandard a poskytuje kvalitnú starostlivosť o pleť vďaka vysokému obsahu prírodných substancií, vitamínov a ďalších aktívnych ingrediencií. Kombinácia starostlivého výberu dodávateľov, špičkovej úrovne komponentov a starostlivej kontroly výroby zaručuje výnimočnú kvalitu všetkých produktov, pričom značka Gabriella Salvete zostáva vďaka svojej cenovej politike dostupná pre nesmierne širokú skupinu zákazníčok.

Dekoratívna kozmetika Gabriella Salvete, ktorej produkty zahŕňajú laky a ďalšie prípravky pre starostlivosť o nechty a širokú paletu líčidiel pre oči, pery i tvár, vždy spája kvalitu s najnovšími trendmi a zachováva si pritom priaznivú cenovú hladinu.

Gabriella Salvete sa inšpiruje životom, snom a ženskou dušou. Pomáha ženám objavovať ich vnútornú krásu.