Gabriella Salvete Mineral Powderminerálny púder

4×
Gabriella Salvete Mineral Powder minerálny púder
Gabriella Salvete Mineral Powder minerálny púder
odtieň 02 13 g

Kód: GAB2112 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Konzistencia
púder
Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Gabriella Salvete

Kozmetika Gabriella Salvete | Gabriella Salvete - dekoratívna kozmetika inšpirovaná ženskou dušou. Spoločnosť SALVETE bola založená v Českej republike v roku 1990. Po niekoľkých rokoch výskumu a vývoja predstavila novú kozmetickú značku Gabriella Salvete. Dnes je dekoratívna kozmetika tejto značky nesmierne úspešná nielen doma, ale čoraz viac preniká aj do zahraničia.

Gabriella Salvete bola prvou českou značkou, ktorá predstavila svoje produkty na najväčšej svetovej výstave v oblasti krásy, kozmetiky a wellness v Bologni (Cosmoprof). V Českej republike patrí dlhodobo k najpredávanejším značkám dekoratívnej kozmetiky.

Táto moderná dekoratívna kozmetika spĺňa požiadavky pre najvyšší štandard a poskytuje kvalitnú starostlivosť o pleť vďaka vysokému obsahu prírodných substancií, vitamínov a ďalších aktívnych ingrediencií. Kombinácia starostlivého výberu dodávateľov, špičkovej úrovne komponentov a starostlivej kontroly výroby zaručuje výnimočnú kvalitu všetkých produktov, pričom značka Gabriella Salvete zostáva vďaka svojej cenovej politike dostupná pre nesmierne širokú skupinu zákazníčok.

Dekoratívna kozmetika Gabriella Salvete, ktorej produkty zahŕňajú laky a ďalšie prípravky pre starostlivosť o nechty a širokú paletu líčidiel pre oči, pery i tvár, vždy spája kvalitu s najnovšími trendmi a zachováva si pritom priaznivú cenovú hladinu.

Gabriella Salvete sa inšpiruje životom, snom a ženskou dušou. Pomáha ženám objavovať ich vnútornú krásu.

Recenzie Gabriella Salvete Mineral Powder