Garnier Botanic Therapy Olive

kozmetická sada I.

Garnier Botanic Therapy Olive kozmetická sada I.
Garnier Botanic Therapy Olive kozmetická sada I.
Garnier Botanic Therapy Olive kozmetická sada I.
Novinka
kozmetická sada I.
5,90

Kód: GAR05079 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 250 ml + vyživujúci kondicionér pre suché a poškodené vlasy 200 ml

ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 22. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra streda 21. 11. 2018
Garnier Botanic Therapy Olive
kozmetická sada I. | 5,90

Vlastnosti

Typ vlasov
poškodené vlasy, suché vlasy

O značke Garnier

Kozmetika Garnier ovplyvňuje životy mužov a žien po celom svete už viac než jedno storočie. Vznikla vo Francúzsku a postupne sa vyprofilovala medzi najuznávanejšie kozmetické značky.

Jej príbeh začal písať v roku 1904 kaderník Alfred Amour Garnier, keď vyvinul prvé rastlinné tonikum pre krásu vlasov, ktoré sa čoskoro stalo bestsellerom. V roku 1960 vznikla prvá farba na vlasy Garnier na domáce použitie a ženy tak začali hľadieť na svoje vlasy ako na módny doplnok. Medzi ďalšie prípravky, ktoré získali okamžitú popularitu, patrí napríklad micelárna voda Garnier alebo čistiaci gél Garnier Pure Active.

Značka Garnier vždy načúva svojim zákazníkom a reflektuje ich potreby v starostlivosti o pleť a vlasy. Vytvára prípravky, ktoré sú skutočne účinné, ľahko dostupné a uľahčujú každodenné rituály starostlivosti o krásu. Práve vďaka týmto skutočnostiam sa kozmetika Garnier stala takou úspešnou a dnes ju môžete nájsť vo viac než 120 krajinách sveta.