GC Tooth Mousse remineralizačný ochranný krém pre citlivé zuby bez fluóru

GC Tooth Mousse remineralizačný ochranný krém pre citlivé zuby bez fluóru
GC Tooth Mousse remineralizačný ochranný krém pre citlivé zuby bez fluóru
35 ml
17,20

49,14 / 100 ml, vr. DPH
Kód: GCC0008 | Na sklade

Len pre profesionálne použitie

POZOR! Prípravok nie je vhodný pre pacientov s potvrdenou alergiou na mliečne proteíny alebo s podozrením na túto alergiu a / alebo s citlivosťou alebo alergiou na benzoátové prísady. Používajte len na odporúčanie Vášho zubného lekára.

1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 17. 5. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 17. 5. 2021

Popis GC Tooth Mousse

Urobte pre svoje zuby niečo navyše. Remineralizačný ochranný krém GC Tooth Mousse je navrhnutý tak, aby posilnil odolnosť zubov voči vonkajším vplyvom a zamedzil ich nadmernej citlivosti. Vďaka obsahu mliečneho proteínu RECALDENT™ poskytne zubom vysokú dávku vápnika a fosfátu. Tým dochádza k posilneniu zubnej skloviny, celkovej revitalizácii a uzavretiu precitlivených dentálnych tubulov.

Pravidelným používaním krému GC Tooth Mousse predídete usadzovaniu zubného povlaku a minimalizujete tak riziko vzniku zubného kazu, rozpadu zubu alebo jeho erózie. Zároveň krém chráni zuby pred výskytom bielych lézií, ktoré sa môžu tvoriť pri nosení strojčeka.

Vlastnosti:

 • eliminuje nadmernú precitlivenosť zubov
 • posilňuje zubnú sklovinu a významne zvyšuje odolnosť zubov
 • bráni tvorbe zubného povlaku a pôsobí preventívne proti vzniku kazu
 • obnovuje minerálnu rovnováhu a neutralizuje kyseliny v ústach
 • prispieva k ochrane zubov pred rozpadom a eróziou
 • zamedzuje tvorbe bielych lézií na zuboch od strojčeka
 • vhodný na použitie pred a po ordinačnom bielení zubov
 • vhodný po profesionálnom čistení zubov, kyretáži a vyhladení koreňa
 • možno používať pri nosení strojčeka a salivačných chybách

Zloženie:

 • mliečny proteín RECALDENT™ (CPP-ACP) – dodáva zubom vápnik
  a fosfát, posilňuje zubnú sklovinu
 • bez fluoridov
 • bez cukru

Ako aplikovať:
Krém používajte pravidelne ráno alebo večer po vyčistení zubov. Naneste ho na horné a dolné zuby čistým suchým prstom alebo vatovým tampónom. Každý zub potrite zo všetkých strán množstvom krému veľkosti hrášku. V ťažko prístupných miestach použite interproximálnu kefku alebo zubnú niť.

Následne krém nechajte pôsobiť 3 minúty a potom ho jazykom rozotrite v celých ústach a nechajte takto pôsobiť ďalšie 1 – 2 minúty. Snažte sa neprehĺtať. Následne krém vypľujte a ústa nevyplachujte. Zvyšok krému na povrchu zubov sa postupne sám vytratí. Nejedzte a nepite 30 minút od aplikácie.

Upozornenie:
O vhodnosti používania prípravku sa poraďte so zubným lekárom. Nepoužívajte v prípade alergie na mliečne proteíny alebo na benzoátové prísady.

Podrobný návod

Návod na použitie nájdete TU

O značke GC

Zaistite pre svoje zuby tú najlepšiu starostlivosť so špeciálnymi remineralizačnými ochrannými krémami GC! Spoločnosť GC bola založená už v roku 1921 v Tokiu a jej cieľom je vyvíjať vysokokvalitné a účinné produkty, ktoré dokážu splniť všetky potreby zákazníka.

V remineralizačných krémoch GC sa nachádza vysoká koncentrácia vápnika a fosfátu, vďaka čomu je zubom zabezpečený dostatočný prísun minerálnych látok v úplne ideálnom pomere. Ochranné zubné krémy GC tak účinne pomáhajú k väčšej odolnosti zubov proti kyselinám, zabraňujú vzniku zubného kazu a vďaka ich jedinečným príchutiam vás bude ich používanie naozaj baviť!

Produkty značky GC neobsahujú cukor a sú šetrné k životnému prostrediu. Sú testované a majú preukázateľnú účinnosť. Používať by ich však nemali ľudia s potvrdenou alergiou na mliečne proteíny alebo s podozrením na túto alergiu a ľudia s citlivosťou či alergiou na benzoátové prísady.

Recenzie GC Tooth Mousse