GehwolMed intenzívny zvláčňujúci krém na zrohovatenú pokožku

1×
Gehwol Med intenzívny zvláčňujúci krém na zrohovatenú pokožku
Gehwol Med intenzívny zvláčňujúci krém na zrohovatenú pokožku
Doprava zadarmo
75 ml
10,90

Na sklade | Kód: GEH1382
1
Večerné doručenie
pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
sobota 4. 12. 2021

Povedzte zbohom drsnej a zrohovatenej koži. Intenzívny zvláčňujúci krém na zrohovatenú pokožku Gehwol Med sa postará o to, aby po nej neboli ani pamiatky. Uvoľňuje bunkové väzby vo vrstvách stvrdnutej zrohovatenej kože, takže v priebehu niekoľkých dní viditeľne redukuje drsnú kožu.

Vlastnosti:

  • zvláčňuje a zmäkčuje zrohovatenú kožu
  • v priebehu niekoľkých dní odstraňuje drsnú kožu
  • zanecháva pokožku hebkú
  • hydratuje kožu

Zloženie:

  • urea, glycerín a alantoín – uvoľňujú bunkové väzby vo vrstvách stvrdnutej zrohovatenej kože, takže okamžite zmäkčujú pokožku a v priebehu niekoľkých dní redukujú zrohovatenú kožu
  • výťažok z hodvábu – viaže na seba vlhkosť a vyhladzuje pokožku
  • dermatologicky testované

Ako aplikovať:
1 – 2× denne krém Gehwol Med dôkladne vmasírujte do pokožky.


Vlastnosti

Typ pokožky
zrohovatená

Značka Gehwol ponúka svojim zákazníkom kvalitné produkty na starostlivosť o nohy. Už od roku 1978 – po celé štyri generácie – vyrába originálne a moderné prípravky podľa nových technológií a patentov, vo vysokej kvalite, s prírodným zložením. Tieto prípravky nohy spoľahlivo ošetrujú, používajú ich ľudia v mnohých krajinách sveta a hojne ich využívajú aj profesionálni pedikéri. Práve pre pedikérov spoločnosť rozšírila svoju ponuku o rôzne prístroje, nástroje a zariadenia.

Značka Gehwol je synonymum kvality a luxusnej starostlivosti o nohy, ktorú si môžete dovoliť v pohodlí svojho domova, rovnako ako si ju môžete dopriať v popredných svetových pedikérskych salónoch. Prípravky jedinečným spôsobom ošetria vaše nohy, zmäkčia drsné chodidlá, odstránia stvrdnutú kožu pri zarastených nechtoch a šetrne ošetria tak pokožku nôh, ako aj nechty. Doprajte si spoľahlivú starostlivosť o nohy, ktorá ich pomôže udržať zdravé, čisté, dokonale ošetrené a krásne!