Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée

krém na ruky pre ženy 50 ml

Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée krém na ruky pre ženy 50 ml
Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée krém na ruky pre ženy 50 ml
Výpredaj
krém na ruky pre ženy 50 ml
5,92

Kód: GEF8456 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už zajtra utorok 25. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 25. 6. 2019
Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée
krém na ruky pre ženy 50 ml | 5,92

Popis parfému Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée

Krém na ruky Fleur d’Or Enjouée má hodvábne zloženie, ktoré sa ihneď vstrebáva. Je zamatovo jemný a dodá vašim rukám delikátnu vôňu pomarančového kvetu.

Fleur d'Or Enjouée je rad, ktorý vás prenesie späť do detstva. Vďaka pomarančovým kvetom budete chcieť zabudnúť na všetok stres, smiať sa z plného hrdla a oslobodiť svoju divokosť.

O značke Gellé Frères

Gellé Frères je výrobca parfémov, ktorý sa zrodil v roku 1826 s jedinečným poslaním – prebudiť kráľovnú, ktorá sa vo vás skrýva.

História značky sa začala písať, keď bratia Gelléoví zdedili receptúry Jeana Louisa Fargeona, ktorý bol parfumérom kráľovnej Márie Antoinetty. Ich cieľom bolo priblížiť bežným ľuďom tajomstvá krásy kráľovien vďaka výťažkom z kvetov.

Od svojho začiatku tento výrobca vedel, ako vyjadriť jedinečné savoir fleur. Gellé Frères (Bratia Frèresoví) boli oceňovaní za inovácie v oblasti vôní a kozmetiky a vypracovali si znalosti o kvetoch pohybujúce sa medzi vedou a poéziou, pričom svoju dušu zachytávali do vzácnych fľaštičiek.

Dnes je toto savoir fleur vyjadrené v kolekcii 5 parfémov Queen Next Door. Ich jemná kvetinová vôňa bez alkoholu sa rozvíja po celý deň vďaka inovatívnej technológii mikrokapsúl.

Svoj vlajkový obchod otvorila značka v Paríži na tej najlepšej adrese. Avenue de l’Opéra je srdcom módy a dizajnu a Gellé Frères na nej víta kráľovnej z celého sveta.

Hodnotenie Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!