Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieuxkrém na ruky pre ženy

Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux krém na ruky pre ženy
Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux krém na ruky pre ženy
50 ml

Kód: GEF0008 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux

Krém na ruky Gellé Frères Lys Audacieux má hodvábne zloženie, ktoré sa ihneď vstrebáva. Dodáva pokožke zamatovú jemnosť a delikátnu vôňu ľalií.

Táto kvetinová vôňa Lys Audacieux je výnimočná svojou intenzívnou ovocnou a zelenou hlavou s nádychom kardamónu. Stredné tóny ovláda žiarivá ľalia s hebkými a ovocnými akcentami, ktoré sú zakotvené v drevitom a okúzľujúcom základnom tóne.

Rad Lys Audacieux je dokonalá pre odvážne ženy. Silná ľalia vám dodá silu a motiváciu pre každodenné výzvy. Vďaka víťaznej energii na seba úspech nenechá dlho čakať.

O značke Gellé Frères

Gellé Frères je výrobca parfémov, ktorý sa zrodil v roku 1826 s jedinečným poslaním – prebudiť kráľovnú, ktorá sa vo vás skrýva.

História značky sa začala písať, keď bratia Gelléoví zdedili receptúry Jeana Louisa Fargeona, ktorý bol parfumérom kráľovnej Márie Antoinetty. Ich cieľom bolo priblížiť bežným ľuďom tajomstvá krásy kráľovien vďaka výťažkom z kvetov.

Od svojho začiatku tento výrobca vedel, ako vyjadriť jedinečné savoir fleur. Gellé Frères (Bratia Frèresoví) boli oceňovaní za inovácie v oblasti vôní a kozmetiky a vypracovali si znalosti o kvetoch pohybujúce sa medzi vedou a poéziou, pričom svoju dušu zachytávali do vzácnych fľaštičiek.

Dnes je toto savoir fleur vyjadrené v kolekcii 5 parfémov Queen Next Door. Ich jemná kvetinová vôňa bez alkoholu sa rozvíja po celý deň vďaka inovatívnej technológii mikrokapsúl.

Svoj vlajkový obchod otvorila značka v Paríži na tej najlepšej adrese. Avenue de l’Opéra je srdcom módy a dizajnu a Gellé Frères na nej víta kráľovnej z celého sveta.

Recenzie Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux