Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieuxparfumovaná voda (bez alkoholu) pre ženy

Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux parfumovaná voda (bez alkoholu) pre ženy
Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux parfumovaná voda (bez alkoholu) pre ženy
50 ml

Kód: GEF0002 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux
Zloženie

Parfémovaná voda Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux je podmanivá kvetinová vôňa priam nabitá energiou. Otvára sa intenzívnymi tónmi ovocia a dotykom pikantného kardamónu. Rozvonia sa oslnivou ľaliou a na záver vyniká drevitý základ vône.

Čaká vás dôležitá úloha, jednanie alebo dlhý deň v práci? S Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux budete pripravená a všetko hravo zvládnete. Stačí pár kvapiek vône a deň korunovaný úspechom je váš.

Kolekcia Queen Next Door je inšpirovaná piatimi starostlivo vybranými kvetinami, ružou, ľaliou, kvetom pomarančovníka, magnóliou a ylang-ylang, ktoré vyjadrujú osobnosť rôznych typov žien – kráľovien. Vďaka špeciálnej technológii si vonné látky zachovávajú dlhú životnosť bez použitia alkoholu.

Zloženie

Hlava
kardamóm, ovocné tóny
Srdce
ľalia
Základ
vetiver, céder
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Gellé Frères

Gellé Frères je výrobca parfémov, ktorý sa zrodil v roku 1826 s jedinečným poslaním – prebudiť kráľovnú, ktorá sa vo vás skrýva.

História značky sa začala písať, keď bratia Gelléoví zdedili receptúry Jeana Louisa Fargeona, ktorý bol parfumérom kráľovnej Márie Antoinetty. Ich cieľom bolo priblížiť bežným ľuďom tajomstvá krásy kráľovien vďaka výťažkom z kvetov.

Od svojho začiatku tento výrobca vedel, ako vyjadriť jedinečné savoir fleur. Gellé Frères (Bratia Frèresoví) boli oceňovaní za inovácie v oblasti vôní a kozmetiky a vypracovali si znalosti o kvetoch pohybujúce sa medzi vedou a poéziou, pričom svoju dušu zachytávali do vzácnych fľaštičiek.

Dnes je toto savoir fleur vyjadrené v kolekcii 5 parfémov Queen Next Door. Ich jemná kvetinová vôňa bez alkoholu sa rozvíja po celý deň vďaka inovatívnej technológii mikrokapsúl.

Svoj vlajkový obchod otvorila značka v Paríži na tej najlepšej adrese. Avenue de l’Opéra je srdcom módy a dizajnu a Gellé Frères na nej víta kráľovnej z celého sveta.

Recenzie Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux