Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux

sprchový olej pre ženy 200 ml

Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux sprchový olej pre ženy 200 ml
Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux sprchový olej pre ženy 200 ml
sprchový olej pre ženy 200 ml
7,60

Kód: GEF0014 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 22. 8. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 22. 8. 2019
Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux
sprchový olej pre ženy 200 ml | 7,60

Popis parfému Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux

Sprchový olej Gellé Frères Lys Audacieux z kolekcie Queen Next Door má príjemné olejovo-gélové zloženie. Po nanesení na pokožku vytvára krémovú penu s osviežujúcou a sofistikovanou vôňou bielej ľalie.

Rad Lys Audacieux je dokonalý pre odvážne ženy. Silná ľalia vám dodá silu a motiváciu pre každodenné výzvy. Vďaka víťaznej energii na seba úspech nenechá dlho čakať.

O značke Gellé Frères

Gellé Frères je výrobca parfémov, ktorý sa zrodil v roku 1826 s jedinečným poslaním – prebudiť kráľovnú, ktorá sa vo vás skrýva.

História značky sa začala písať, keď bratia Gelléoví zdedili receptúry Jeana Louisa Fargeona, ktorý bol parfumérom kráľovnej Márie Antoinetty. Ich cieľom bolo priblížiť bežným ľuďom tajomstvá krásy kráľovien vďaka výťažkom z kvetov.

Od svojho začiatku tento výrobca vedel, ako vyjadriť jedinečné savoir fleur. Gellé Frères (Bratia Frèresoví) boli oceňovaní za inovácie v oblasti vôní a kozmetiky a vypracovali si znalosti o kvetoch pohybujúce sa medzi vedou a poéziou, pričom svoju dušu zachytávali do vzácnych fľaštičiek.

Dnes je toto savoir fleur vyjadrené v kolekcii 5 parfémov Queen Next Door. Ich jemná kvetinová vôňa bez alkoholu sa rozvíja po celý deň vďaka inovatívnej technológii mikrokapsúl.

Svoj vlajkový obchod otvorila značka v Paríži na tej najlepšej adrese. Avenue de l’Opéra je srdcom módy a dizajnu a Gellé Frères na nej víta kráľovnej z celého sveta.

Recenzie Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!