Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieuxtelové mlieko pre ženy

Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux telové mlieko pre ženy
Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux telové mlieko pre ženy
200 ml

Kód: GEF0018 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux

Telové mlieko Gellé Frères Lys Audacieux má ľahké zloženie, ktoré ihneď preniká do pokožky a jemne ju hydratuje. Vaša pokožka bude neuveriteľne jemná a prevoňaná nádhernou vôňou ľalií.

Rad Lys Audacieux je dokonalý pre odvážne ženy. Silná ľalia vám dodá silu a motiváciu pre každodenné výzvy. Vďaka víťaznej energii na seba úspech nenechá dlho čakať.

O značke Gellé Frères

Gellé Frères je výrobca parfémov, ktorý sa zrodil v roku 1826 s jedinečným poslaním – prebudiť kráľovnú, ktorá sa vo vás skrýva.

História značky sa začala písať, keď bratia Gelléoví zdedili receptúry Jeana Louisa Fargeona, ktorý bol parfumérom kráľovnej Márie Antoinetty. Ich cieľom bolo priblížiť bežným ľuďom tajomstvá krásy kráľovien vďaka výťažkom z kvetov.

Od svojho začiatku tento výrobca vedel, ako vyjadriť jedinečné savoir fleur. Gellé Frères (Bratia Frèresoví) boli oceňovaní za inovácie v oblasti vôní a kozmetiky a vypracovali si znalosti o kvetoch pohybujúce sa medzi vedou a poéziou, pričom svoju dušu zachytávali do vzácnych fľaštičiek.

Dnes je toto savoir fleur vyjadrené v kolekcii 5 parfémov Queen Next Door. Ich jemná kvetinová vôňa bez alkoholu sa rozvíja po celý deň vďaka inovatívnej technológii mikrokapsúl.

Svoj vlajkový obchod otvorila značka v Paríži na tej najlepšej adrese. Avenue de l’Opéra je srdcom módy a dizajnu a Gellé Frères na nej víta kráľovnej z celého sveta.

Recenzie Gellé Frères Queen Next Door Lys Audacieux