Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème

krém na ruky pre ženy 50 ml

Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème krém na ruky pre ženy 50 ml
Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème krém na ruky pre ženy 50 ml
krém na ruky pre ženy 50 ml

Kód: GEF0007 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème
krém na ruky pre ženy 50 ml

Popis parfému Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème

Krém na ruky Gellé Frères Magnolia Bohème má hodvábne zloženie, ktoré sa ihneď vstrebáva. Je zamatovo jemný a dodá vašim rukám nádhernú vôňu bielej magnólie, plnú delikátnych tónov.

Magnolia Bohème je ideálny radom pre kráľovné, ktoré rady unikajú do sveta umenia. Kvetinové tóny tohto radu šepkajú, prebudia vaše zmysly a znejú ako melódie. Hlavný tón je veselý a iskrivý a ak mu budete nablízku, nikdy vám nedôjde inšpirácia.

O značke Gellé Frères

Gellé Frères je výrobca parfémov, ktorý sa zrodil v roku 1826 s jedinečným poslaním – prebudiť kráľovnú, ktorá sa vo vás skrýva.

História značky sa začala písať, keď bratia Gelléoví zdedili receptúry Jeana Louisa Fargeona, ktorý bol parfumérom kráľovnej Márie Antoinetty. Ich cieľom bolo priblížiť bežným ľuďom tajomstvá krásy kráľovien vďaka výťažkom z kvetov.

Od svojho začiatku tento výrobca vedel, ako vyjadriť jedinečné savoir fleur. Gellé Frères (Bratia Frèresoví) boli oceňovaní za inovácie v oblasti vôní a kozmetiky a vypracovali si znalosti o kvetoch pohybujúce sa medzi vedou a poéziou, pričom svoju dušu zachytávali do vzácnych fľaštičiek.

Dnes je toto savoir fleur vyjadrené v kolekcii 5 parfémov Queen Next Door. Ich jemná kvetinová vôňa bez alkoholu sa rozvíja po celý deň vďaka inovatívnej technológii mikrokapsúl.

Svoj vlajkový obchod otvorila značka v Paríži na tej najlepšej adrese. Avenue de l’Opéra je srdcom módy a dizajnu a Gellé Frères na nej víta kráľovnej z celého sveta.

Hodnotenie Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!