Gellé Frères Queen Next Door Rose Galante

sprchový olej pre ženy 200 ml

Gellé Frères Queen Next Door Rose Galante sprchový olej pre ženy 200 ml
Gellé Frères Queen Next Door Rose Galante sprchový olej pre ženy 200 ml
sprchový olej pre ženy 200 ml

Kód: GEF0013 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Plniteľný rozprašovač parfémov ako darček k nákupu nad 50 €. Farbu si môžete vybrať v košíku.
Gellé Frères Queen Next Door Rose Galante
sprchový olej pre ženy 200 ml

Popis parfému Gellé Frères Queen Next Door Rose Galante

Sprchový olej Gellé Frères Rose Galante z kolekcie Queen Next Door má príjemné olejovo-gélové zloženie. Po nanesení na pokožku vytvára krémovú penu s jemnou vôňou ruže.

S Gellé Frères Queen Next Door Rose Galante sa budete cítiť ako kráľovná. Doprajte si nehu a luxus, uvoľnite sa jemnou vôňou a predstavte si, že princ na bielom koni je už na ceste.

O značke Gellé Frères

Gellé Frères je výrobca parfémov, ktorý sa zrodil v roku 1826 s jedinečným poslaním – prebudiť kráľovnú, ktorá sa vo vás skrýva.

História značky sa začala písať, keď bratia Gelléoví zdedili receptúry Jeana Louisa Fargeona, ktorý bol parfumérom kráľovnej Márie Antoinetty. Ich cieľom bolo priblížiť bežným ľuďom tajomstvá krásy kráľovien vďaka výťažkom z kvetov.

Od svojho začiatku tento výrobca vedel, ako vyjadriť jedinečné savoir fleur. Gellé Frères (Bratia Frèresoví) boli oceňovaní za inovácie v oblasti vôní a kozmetiky a vypracovali si znalosti o kvetoch pohybujúce sa medzi vedou a poéziou, pričom svoju dušu zachytávali do vzácnych fľaštičiek.

Dnes je toto savoir fleur vyjadrené v kolekcii 5 parfémov Queen Next Door. Ich jemná kvetinová vôňa bez alkoholu sa rozvíja po celý deň vďaka inovatívnej technológii mikrokapsúl.

Svoj vlajkový obchod otvorila značka v Paríži na tej najlepšej adrese. Avenue de l’Opéra je srdcom módy a dizajnu a Gellé Frères na nej víta kráľovnej z celého sveta.

Hodnotenie Gellé Frères Queen Next Door Rose Galante

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!