Givenchy Very Irrésistible L'Intenseparfumovaná voda pre ženy

7×
Givenchy Very Irrésistible L'Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy Very Irrésistible L'Intense parfumovaná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: GIV0178 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Givenchy Very Irrésistible L'Intense
Zloženie

Givenchy Very Irresistible L'Intense je výrazná kvetinovo-ovocná vôňa pre moderné ženy. Zamilujte si jedinečný výraz dokonalej ženskej krásy a zmyselnosti. S parfémom Very Irresistible L'Intense nikdy nesplyniete s davom. Ďalšia omamná vôňa do značky Givenchy v sebe snúbi ľahkú kvetinovú sviežosť parfému Very Irresistible, ktorej bola dodaná väčšia intenzita a zvodnosť. Omamný koktail šťavnatého ovocia a silne voňajúcich kvetov sa ukrýva v krásnom flakóne zdobenom znakom kvetu. To je to pravé kúzlo, ktorým sa bude chcieť nechať očarovať každá sebavedomá žena!

V úvode na vás dýchne ľahko tajomná slivka, ktorej sila za okamih ustúpi do pozadia a zostane z nej len letmý závan ovocia. V srdci parfému potom nájdete výrazne sladkú ružu, ktorá vám poskytne neopakovateľný pocit krásy a súznenia. Na záver sa na kožu vášho tela znesie príjemná esencia pačuli a pižma, ktoré prevonia vašu osobu na neuveriteľne dlhú dobu.

Geniálny módny tvorca Hubert de Givenchy bol dvorným návrhárom takých hviezd, ako bola napríklad Audrey Hepburn. Francúzska značka Givenchy jednoducho nesie jeho názov a čerpá inšpiráciu z jeho originálnej osobnosti. Môžete vyskúšať mužské i ženské kompozície kvetín, ovocia a vzácnych prísad. Vyberú si jednoducho všetci bez ohľadu na vek či životný smer. Parfém Very Irresistible L'Intense bol stvorený potom, čo sa zniesla vlna obdivu na jeho predchodkyňu, vôňu Very Irresistible. Značka Givenchy teda vdýchla život veľmi podobnej skladbe kvetín a ovocia, zvýšila však ich intenzitu. Parfém Givenchy Very Irresistible L'Intense je teda vhodným doplnkom i do chladných dní.

Zloženie

Srdce
ruža
Základ
pižmo, pačuli
Druh vône
cyprusová, kvetinová

O značke Givenchy

Značka Givenchy v sebe spája francúzsku eleganciu a americkú príťažlivosť. Vznikla v roku 1952 a nesie meno svojho zakladateľa Huberta de Givenchy. Tento francúzsky aristokrat začínal svoju kariéru stážami v domoch Dior alebo Piguet a sníval o vlastnej módnej značke.

Sen sa Givenchymu čoskoro splnil a mohol sa pýšiť tým, že obliekal rodiny Guinessovcov a Kennedyovcov alebo Audrey Hepburn. Slávna herečka a najznámejšia zákazníčka sa tiež stala inšpiráciou pre vôbec prvý parfém Givenchy. Dnes už má značka za sebou viac ako 60 úspešných rokov tak vo svete módy, ako aj v oblasti vôní a kozmetiky.

Dámske vône Givenchy v sebe snúbia štýlovú eleganciu s koketnou drzosťou, ako napríklad legendárny Givenchy Very Irrésistible. Pánske zas stelesňujú ducha moderného džentlmena, čo spĺňa aj rovnomenná voda po holení Givenchy. Ikonickým sa stal tiež make-up Givenchy aj starostlivosť o pleť Givenchy.

Recenzie Givenchy Very Irrésistible L'Intense