Givenchy Very Irrésistible Sensual

parfumovaná voda pre ženy 50 ml

Givenchy Very Irrésistible Sensual parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy Very Irrésistible Sensual parfumovaná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: GIV0093 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Givenchy Very Irrésistible Sensual
50 ml

Popis parfému Givenchy Very Irrésistible Sensual

Moderná vôňa Givenchy Very Irresistible Sensual je intenzívnejšou verziou obľúbeného parfumu Very Irresistible. Vďaka tomu, že je výraznejšia, je aj jej výdrž o dosť dlhšia. Vôňa vás bude sprevádzať od skorého rána ako si ju nanesiete až po moment, keď sa uložíte na spánok

Ale pozor dámy, názov tohto parfumu neklame! Tejto vôni sa naozaj nedá odolať. Preto sa musíte pripraviť na zástupy mužov, ktorí vás obklopia všade, kam zavítate. A nebudete jej vedieť odolať ani vy. Určite sa z nej stane vaša stála súčasť, ktorá pozostáva z rôznych odrôd ruží, anízu, pivonky a vanilky. Parfum Givenchy Very Irresistible Sensual je tajomstvom každej ženy, ktorá chce zažiariť nielen vo svetle reflektorov. Táto vôňa dodá punc výnimočnosti, prekvapenia a elegancie aj každodenným aktivitám. Stačí len naniesť, pripraviť čarovný úsmev a žiť životom neodolateľnej ženy.

Zloženie

Zloženie
badián, pačuli, pivonka, ruža, vanilka
Druh vône
kvetinová

O značke Givenchy

Parfémy Givenchy | Givenchy ako značka vznikla v roku 1952 vo Francúzsku. Spoločnosť Givenchy - v Česku nie až tak známu - založil francúzsky aristokrat Hubert de Givenchy, ktorý už od útleho veku sníval o tom, že raz vybuduje poriadnu módnu značku. Ako mladý absolvoval Givenchy cenné stáže a praxe v dome Diora, Piguet a ďalších. Sen sa Givenchymu splnil 2.februára 1952 a čoskoro nato patril medzi málo ľudí, ktorí obliekali Audrey Hepburnovú alebo tiež známe rodiny Guinessov a Kennedyovcov, čo bola v 50. a 60. rokoch veľká vec. Od tej doby tiež patrí k lídrom vo svete módy, ale aj parfémov - za všetky vymenujme napr. "zimné" Givenchy Amarige pre ženy. Často sa jedná o veľmi nápadné, odvážne vône najvyššej triedy.

Recenzie Givenchy Very Irrésistible Sensual

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!